free page hit counter
17.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2022
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 5-6/11

Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
1. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 05/11/22 00:00
2. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 05/11/22 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
3. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αρτέμιδος Σάββατο 05/11/22 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
4. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Σάββατο 05/11/22 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.  (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 05/11/22 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Σάββατο 05/11/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.  (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
7. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Σάββατο 05/11/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
8. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 05/11/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)

Β Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 05/11/22 00:00
10. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 05/11/22 00:00
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Δροσιάς Σάββατο 05/11/22 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
12. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 06/11/22 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.  (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Γέρακα Κυριακή 06/11/22 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
14. ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 06/11/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 06/11/22 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
16. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 06/11/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κουβαρά Σάββατο 05/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
18. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 06/11/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
19. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ Διώνης Κυριακή 06/11/22 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
20. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 06/11/22 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
21. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 06/11/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
22. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 06/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)

Related posts

Ανακοίνωση της ΕΠΣΑΝΑ για τις καταστάσεις υγείας

Ρένος Γιαμπουράς

Τον 21χρονο αμυντικό Θοδωρή Ράπτη απέκτησε ο ΑΟ Άρτεμις

Abola Team 3

Αυστηρές ποινές στους διαιτητές που δεν θα ανεβάζουν το σκορ στο site της ΕΠΣΑΝΑ και δεν θα προσκομίζουν το Φ.Α. προανήγγειλε ο Πέτρος Κόνιαρης

Abola Team 3