free page hit counter
17.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2022
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 5-6/11

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
3. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/11/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
4. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/11/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
6. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 05/11/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
7. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/11/22 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΙΣΣΑ Α.
8. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
9. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
11. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
15. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
16. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
17. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/11/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
18. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/11/22 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
19. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
20. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 06/11/22 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
22. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
23. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
24. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι.
25. ΑΡΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
28. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
30. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε.
31. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/11/22 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.
33. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
34. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
35. ΙΑΣΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
36. ΠΟΨ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
37. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 06/11/22 11:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
38. ΠΕΥΚΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
39. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/22 15:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
40. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 05/11/22 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
41. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/22 09:30 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
42. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/11/22 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε.
43. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι.
44. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Σ.

Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/11/22 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/22 09:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
47. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/11/22 11:00 ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
48. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ.
49. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
50. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
51. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/11/22 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΒΑΓΓΕΡ Χ.
52. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α.
53. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/22 12:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.
54. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
55. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
56. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/11/22 09:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
57. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β.
58. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/22 12:15 ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
59. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/22 15:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.

Related posts

Παραλίγο την ανατροπή της χρονιάς ο Φοίνικας στο Χαϊδάρι!

Ρένος Γιαμπουράς

Φορτσάρουν όλα τα τμήματα του νεανικού Ολυμπιακού Λαμπρινής-Γαλατσίου

Abola Team 3

Ηράκλειο: Θρήνος για τον χαμό του Παναγιώτη Φραγκούλη

Γιώργος Ανανίδας