free page hit counter
10.9 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 3, 2023
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 3-4/12

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
3. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/12/22 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ραφήνας Σάββατο 03/12/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
5. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 03/12/22 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
6. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Σάββατο 03/12/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
7. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 03/12/22 15:00
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/12/22 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
9. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Κυριακή 04/12/22 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
10. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 04/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
11. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 03/12/22 00:00
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Σάββατο 03/12/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
13. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 04/12/22 00:00
14. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αυλώνα Κυριακή 04/12/22 15:00 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
15. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 04/12/22 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
16. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 04/12/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
17. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 04/12/22 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
18. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 04/12/22 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
19. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/12/22 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
20. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 03/12/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
21. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ Κουβαρά Σάββατο 03/12/22 15:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΚΑΛΗΣ .)
22. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β Αγίας Άννας Κυριακή 04/12/22 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
23. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/12/22 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
24. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 04/12/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά (9/3) αποτελέσματα στα εξ αναβολής ματς

Nάσος Φακίδης

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Κάλεσμα στον κόσμο του το Κορωπί

Abola Team 3