free page hit counter
11.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 27, 2023
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 3-4/12

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
10. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
12. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/12/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
14. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/12/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
15. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
16. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/12/22 10:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
17. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 04/12/22 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
18. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
19. ΒΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/12/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
20. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
21. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
22. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 04/12/22 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
23. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
24. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/12/22 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α.
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/12/22 12:15 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
28. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 04/12/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
29. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
31. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
32. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΩΝΗ Ε., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
33. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/12/22 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
34. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
35. ΑΡΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:30 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
37. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
38. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΙΣΣΑ Α.
39. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
40. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
41. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/12/22 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
42. ΠΟΨ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
43. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
44. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
45. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/12/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
46. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Σ.
47. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/12/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
48. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/12/22 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι.
49. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/12/22 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
50. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/12/22 09:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
51. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/12/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
52. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/12/22 15:30 ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
53. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 03/12/22 15:00 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.
54. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 03/12/22 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
55. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
56. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/12/22 09:30 ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
58. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΖΗΣΗΣ Σ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
59. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
60. ΑΦΟΒΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/12/22 09:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
61. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/12/22 12:15 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
62. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/12/22 12:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
63. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/12/22 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
64. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/12/22 09:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
65. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/12/22 11:00 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ.
66. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/12/22 12:00 ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
67. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.

Related posts

Ανανέωσε με τον Βασίλη Βόγλη η Θύελλα Περιστερίου

Αρμενική-Απόλλων Χαλανδρίου 0-2

Abola Team 3

Τραυματισμοί με το ξεκίνημα.. για τον Ατρόμητο Μεταμόρφωσης

Abola Newsroom