free page hit counter
10.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 29, 2023
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 17-18/12

Α Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 17/12/22 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 17/12/22 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
3. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/12/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 17/12/22 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 17/12/22 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
6. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αρτέμιδος Σάββατο 17/12/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
7. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 17/12/22 15:00
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 18/12/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
17. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 17/12/22 00:00
18. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 17/12/22 00:00
19. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βουλιαγμένης Σάββατο 17/12/22 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΝΟΙΞΗ Αυλώνα Κυριακή 18/12/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
21. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 18/12/22 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
22. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 18/12/22 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
23. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 18/12/22 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
24. ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 18/12/22 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
33. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/12/22 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
34. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Διονύσου Σάββατο 17/12/22 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
35. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κουβαρά Σάββατο 17/12/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΚΑΛΗΣ .)
36. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 18/12/22 15:00 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
37. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β Νέας Μάκρης Κυριακή 18/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 18/12/22 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

Related posts

Ο Παλληνιακός 5-0 εκτός έδρας το Κορωπί

Abola Team 2

Η Δόξα Αγίας Άννας προειδοποιεί…

Abola Team

Συνεχίζει και τη νέα περίοδο ο Μανώλης Καπίρης στην τεχνική ηγεσία της Βουλιαγμένης

Abola Team 3