free page hit counter
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑΒ' ΕΠΣΑΝΑΓ' ΕΠΣΑΝΑΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑNA: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 28-29/1

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
1. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 28/01/23 00:00
2. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αρτέμιδος Σάββατο 28/01/23 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
3. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 28/01/23 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 29/01/23 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Κυριακή 29/01/23 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 29/01/23 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
7. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καλυβίων Κυριακή 29/01/23 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Κυριακή 29/01/23 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
Β Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
9. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 28/01/23 00:00
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 28/01/23 00:00
11. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Σάββατο 28/01/23 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 28/01/23 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 28/01/23 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
14. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 29/01/23 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
15. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Κάτω Αχαρνών Κυριακή 29/01/23 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
16. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 29/01/23 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
17. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 28/01/23 00:00
18. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 28/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 29/01/23 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ .)
20. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 29/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ Συκαμίνου Κυριακή 29/01/23 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
22. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Άννας Κυριακή 29/01/23 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

Related posts

“Χαλί” ο Διόνυσος!

Ρένος Γιαμπουράς

Επένδυση στο μέλλον με Μαλάι – Χατζηεμμανουήλ η Ατλαντίδα!

Ρένος Γιαμπουράς

Νικητές Ανθούσας-Φοίβος Βάρης 3-0

Abola Team 3