free page hit counter
25.8 C
Αθήνα
17 Ιουνίου, 2024
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝΒ' ΑΘΗΝΩΝΓ' ΑΘΗΝΩΝΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 11-12/2

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α.
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/02/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/02/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/02/23 15:00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
6. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 11/02/23 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
7. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/02/23 10:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
8. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/02/23 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
9. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 12/02/23 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/02/23 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
11. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΒΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
14. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
15. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 12/02/23 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
15η αγωνιστική
16. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 15/02/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/02/23 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
18. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/02/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
19. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 12/02/23 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
20. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/02/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
21. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/02/23 15:15 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
22. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
23. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
24. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
25. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/02/23 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
27. ΑΡΙΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 12/02/23 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
28. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α.
30. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
31. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
32. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
33. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/02/23 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
34. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
35. ΙΑΣΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
36. ΠΕΥΚΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 12/02/23 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
37. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/02/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
38. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/02/23 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
39. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/02/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
40. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
41. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 11/02/23 15:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
42. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/02/23 11:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
43. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/02/23 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/02/23 09:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.
47. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/02/23 11:00 ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/02/23 11:00 ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
12η αγωνιστική
49. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 15/02/23 16:30
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
50. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 11/02/23 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
51. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/02/23 15:00 ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΖΕΡΒΟΥ Ν., ΖΗΣΗΣ Σ.
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/02/23 15:00 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/02/23 11:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι.
54. ΠΛΑΤΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/02/23 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
55. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/02/23 09:30 ΣΙΔΕΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΖΕΡΒΟΥ Ν.
56. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/02/23 11:00 ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.
57. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/02/23 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΛΩΝΗ Ε.
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/02/23 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Σ.
59. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/02/23 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά αποτελέσματα (26/11/22)

Abola Newsroom

Τέλος ο Δημήτρης Παριανός από την Διάνα Ηλιούπολης

Abola Team 2

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3