free page hit counter
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑΒ' ΕΠΣΑΝΑΓ' ΕΠΣΑΝΑΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑNA: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 11-12/2

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
1. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 11/02/23 00:00
2. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αρτέμιδος Σάββατο 11/02/23 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 12/02/23 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 12/02/23 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βούλας Κυριακή 12/02/23 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
6. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γέρακα Κυριακή 12/02/23 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
7. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 12/02/23 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γλυκών Νερών Κυριακή 12/02/23 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
19η αγωνιστική
9. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κρυονερίου Τετάρτη 15/02/23 15:00
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 15/02/23 15:00

Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 11/02/23 00:00
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 11/02/23 00:00
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γέρακα Σάββατο 11/02/23 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
14. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Κυριακή 12/02/23 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
15. ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 12/02/23 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
16. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 12/02/23 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
17. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 12/02/23 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
18. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αυλώνα Κυριακή 12/02/23 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β Βούλας Σάββατο 11/02/23 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 12/02/23 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 12/02/23 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά αποτελέσματα 12/3

Abola Newsroom

Πήρε Ασλάνη και έδωσε Πρόντζι ο Κεραυνός Κερατέας

Abola Team 3