free page hit counter
24.5 C
Αθήνα
15 Απριλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κλήσεις από την Πειθαρχική Επιτροπή (21/2/2023)

Η Πειθαρχική επιτροπή για παραβάσεις του Πειθαρχικού Κώδικα, στους αγώνες Κυπέλλου,
Πρωταθλήματος της Α΄, Β΄& Γ΄Κατ.,και ΥΠΟΔΟΜΩΝ 18-19/2 καλεί σε γραπτή απολογία τους:
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΔΗΛΩΘΕΙΣΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΦΑ 
           ΟΜΑΔΑ
                          ΑΓΩΝΑΣ
1
REXHO JORGO
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 19/2
2
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ 18/2
3
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ 18/2
4
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ Α
ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ 18/2
5
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 18/2
6
ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΧΡ.
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔ.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 18/2
7
ΚΟΥΣΗΣ Π
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19/2
8
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔ.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔ. – ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/2
9
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΤ.
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΧΑΛΑΔΡΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 18/2
10
ΤΣΑΛΑΜΑΤΑΣ Γ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΒΥΡΩΝΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 18/2
11
ΔΗΜΑΜΗΣ Γ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΒΥΡΩΝΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 18/2
12
ΑΡΖΕΝΗΣ  Κ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 18/2
13
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 19/2
14
DIMITRESKU
ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 19/2
15
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔ. 19/2
16
ΚΑΡΑΜΙΚΕΣ Ν
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔ. 19/2
17
ΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗΣ Γ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.-ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 19/2
18
ΑΝΝΙΝΟΣ Ε
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ Κ18
ΦΩΣΤΗΡ ΑΘ.- ΧΑΪΔΑΡΙ Κ18
19
ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ Σ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κ18
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤ. Κ18
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΓΩΝΑΣ
1
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ 18/2
2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 19/2
3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 18/2
4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 18/2
Η ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΩΝ ΓΡΑΠΤΩΝ ΥΠΟΜΝΗΜΑΤΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 23/2 ΣΤΙΣ 14:00

Related posts

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 3 και 4/11 στην ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 αλλά και του Κυπέλλου 15/11 στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Οι αρχισκόρερ στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Abola Team 3