free page hit counter
19.8 C
Αθήνα
18 Απριλίου, 2024
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑΒ' ΕΠΣΑΝΑΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑNA: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 25-26/2

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
1. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 25/02/23 00:00
2. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ραφήνας Σάββατο 25/02/23 15:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
3. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 26/02/23 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 26/02/23 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 26/02/23 15:30 ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
6. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 26/02/23 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Καλυβίων Κυριακή 26/02/23 15:30 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 26/02/23 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)

Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 25/02/23 00:00
10. ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 25/02/23 00:00
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Δροσιάς Σάββατο 25/02/23 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Σάββατο 25/02/23 15:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
13. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 26/02/23 15:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 26/02/23 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
15. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 26/02/23 15:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέων Παλατίων Κυριακή 26/02/23 15:30 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)

Related posts

Ξεκίνησε η Γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου του ΑΟ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Abola Team 3

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τέσσερις μεταγραφές ουσίας έκανε η Ατλαντίδα

Abola Team 3