free page hit counter
15.8 C
Αθήνα
21 Απριλίου, 2024
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑΒ' ΕΠΣΑΝΑΓ' ΕΠΣΑΝΑΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 4-5/3

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
1. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 04/03/23 00:00
2. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βάρης Σάββατο 04/03/23 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
3. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κερατέας Σάββατο 04/03/23 16:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 04/03/23 16:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βούλας Σάββατο 04/03/23 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 04/03/23 16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αρτέμιδος Σάββατο 04/03/23 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 04/03/23 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)

Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
17. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 05/03/23 00:00
18. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 05/03/23 00:00
19. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΝΟΙΞΗ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 05/03/23 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΚΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
20. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 05/03/23 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
21. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 05/03/23 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
22. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Αυλώνα Κυριακή 05/03/23 16:00 ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
23. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 05/03/23 16:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
24. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 05/03/23 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)

Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
25. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 04/03/23 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
26. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 05/03/23 00:00
27. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β Συκαμίνου Κυριακή 05/03/23 16:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
28. ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βάρης Κυριακή 05/03/23 16:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
29. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Βούλας Κυριακή 05/03/23 16:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
30. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Καπανδριτίου Κυριακή 05/03/23 16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

Related posts

Τον ταλαντούχο Τραϊτοράκη απέκτησε ο Σαρωνικός Αναβύσσου

Abola Team 3

Δεν εφησυχάζει ο Βαγγέλης Χαντές παρά το +7 του Παλληνιακού

Abola Team 2

Αετός Πικερμίου: Πάνω απ όλα η ασφάλεια των παιδιών μας

Abola Team 2