free page hit counter
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝΒ' ΑΘΗΝΩΝΓ' ΑΘΗΝΩΝΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τι έγινε σήμερα (11/2) στις τρεις κατηγορίες

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (21ή αγωνιστική)
Ήφαιστος Περιστερίου – Πανερυθραϊκός 0-1, Αθηναΐδα – Άγιος Δημήτριος 0-3, Ολυμπιακός Λιοσίων – Άρης Καλαμακίου 0-0, Άγιος Θωμάς – Κένταυρος Βριλησσίων 0-4, Χολαργός – Αστέρας Καισαριανής 0-2, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – ΑΟ Πεεριστερίου 2-2, Τράχωνες – Απόλλων Αθηνών / Δάφνη 1-1, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – ΠΑΟ Ρουφ 2-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Πανερυθραϊκός – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Άγιος Δημήτριος – Ήφαιστος Περιστερίου, Άρης Καλαμακίου – Αθηναΐδα, Κένταυρος Βριλησσίων – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Αστέρας Καισαριανής – Άγιος Θωμάς, ΑΟ Περιστερίου – Τράχωνες, Απόλλων Αθηνών / Δάφνη – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, ΠΑΟ Ρουφ – Χολαργός.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Μελίσσια – Απόλλων Χαλανδρίου 1-2, Αίας Ταύρου – Νέα Ιωνία 0-2, Παλαιό Φάληρο – Δόξα Βύρωνος 2-0, ΑΕ Ηρακλείου – Άγιος Ιερόθεος 1-1, Άγιοι Ανάργυροι – Πεύκη 1-1, Σούρμενα – Αγία Ελεούσα 0-3, Αθηναϊκός – Χαλάνδρι 2-1, Διάνα Ηλιούπολης – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Απόλλων Χαλανδρίου – Σούρμενα, Νέα Ιωνία – Μελίσσια, Δόξα Βύρωνος – Αίας Ταύρου, Άγιος Ιερόθεος – Παλαιό Φάληρο, Πεύκη – ΑΕ Ηρακλείου, Αγία Ελεούσα – Αθηναϊκός, Χαλάνδρι – Διάνα Ηλιούπολης, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Άγιοι Ανάργυροι.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγωνιστική)
Κοψαχείλα – Αστέρας Ζωγράφου 2-0, Λυκόβρυση – Πανιώνιος Καισαριανής 2-0, Αλσούπολη – ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-0, Βριλήσσια – Άρης Χολαργού 0-1, Τερψιθέα – ΓΣ Αργυρούπολης 1-3, Χρυσούπολη – Χαραυγιακός 2-1, Ηρακλής Περιστερίου – Άτταλος 4-1, Αστέρας Εξαρχείων – Φοίνικας Περιστερίου 0-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Αστέρας Ζωγράφου – Αστέρας Εξαρχείων, Πανιώνιος Καισαριανής – Κοψαχείλα, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Λυκόβρυση, Άρης Χολαργού – Αλσούπολης, ΓΣ Αργυρούπολης – Βριλήσσια, Χαραυγιακός – Τερψιθέα, Άτταλος – Χρυσούπολη, Φοίνικας Περιστερίου – Ηρακλής Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Άμιλλα Περιστερίου – Ατρόμητος Χαλανδρίου 0-3, Τριφυλλιακός – Άτλας Κυψέλης 2-1, Υμηττός – Ιπποκράτης 3-1, Ανθούπολη – Κηπούπολη 0-1, Ορφέας Αιγάλεω – Αστέρας Γλυφάδας 3-0, Λύκοι Χαϊδαρίου – Αναγέννηση Πετρούπολης 2-1, Κολωνός – Ελευθερούπολη 1-1, Νεοπεντελικός – ΑΟ Ιλίου 3-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Νεοπεντελικός, Άτλας Κυψέλης – Άμιλλα Περιστερίου, Ιπποκράτης – Τριφυλλιακός, Κηπούπολη – Υμηττός, Αστέρας Γλυφάδας – Ανθούπολη, Αναγέννηση Πετρούπολης – Ορφέας Αιγάλεω, Ελευθερούπολη – Λύκοι Χαϊδαρίου, ΑΟ Ιλίου – Κολωνός.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Κορωνίδα Γαλατσίου – Ερμής Ηρακλείου 2-2, ΠΟ Ψυχικού – Παπάγος 0-0, Καματερό – Αττικός 0-1, ΑΟ Καλαμακίου – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 1-0, Λαύρα Αργυρούπολης – Διαγόρας Αιγάλεω 1-2, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Ίωνες Αλίμου 1-2, Βύρωνας – Ιεράπολη 1-2, Δόξα Γκύζη – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Ερμής Ηρακλείου – Δόξα Γκύζη, Παπάγος – Κορωνίδα, Αττικός – ΠΟ Ψυχικού, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Καματερό, Διαγόρας Αιγάλεω – ΑΟ Καλαμακίου, Ίωνες Αλίμου – Λαύρα Αργυρούπολης, Ιεράπολη – Ελπίδα, ΠΑΣ Γιαλάτσι – Βύρωνας.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Πανθησειακός – Πλάτωνας 2-0, ΑΟ Γλυφάδας – Παγκράτι 0-2, Κουκάκι – Κεραυνός Πετρούπολης 4-1, Νίκη Αλίμου – Ιάσονας 1-3, Λαρισαϊκός – Ποσειδώνας Γλυφάδας 1-0.
*** Ρεπό είχε ο Γκυζιακός.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Πλάτωνας – ΑΟ Γλυφάδας, Παγκράτι – Κουκάκι, Κεραυνός Πετρούπολης – Νίκη Αλίμου, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Γκυζιακός, Ιάσονας – Λαρισαϊκός.
*** Ρεπό έχει ο Πανθησειακός.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γαλαξίας – Νίκη Γαλατσίου 1-0, Μαρούσι – Ιλίσια 2004 3-1, Ειρήνη Πετρούπολης – Αίμος Πετρούπολης 1-1, Χαλκηδονικός – Ταταύλα 1-2, Πατήσια – Παράδεισος 2-1.
*** Ρεπό είχαν τα Πετράλωνα.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Νίκη Γαλατσίου – Μαρούσι, Ιλίσια 2004 – Ειρήνη Πετρούπολης, Αίμος Πετρούπολης – Χαλκηδονικός, Παράδεισος – Πετράλωνα, Ταταύλα – Πατήσια
*** Ρεπό έχει ο Γαλαξίας
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Νέα Σμύρνη – Πράσινα Πουλιά 4-0, Ζέφυρος – Φοίνικας Καλλιθέας 3-1, Αστέρας Χαϊδαρίου – ΑΕ Περιστερίου 2-0, ΑΟ Κωφών – ΑΕ Μεταμόρφωσης 2-6, Φωστήρας Καισαριανής – Θρίαμβος Αθηνών 1-1
*** Ρεπό είχε ο Αρίωνας
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Φωστήρας Καισαριανής – Νέα Σμύρνη, Πράσινα Πουλιά – Ζέφυρος, Φοίνικας Καλλιθέας – Αστέρας Χαϊδαρίου, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Αρίωνας, ΑΕ Περιστερίου – ΑΟ Κωφών.
*** Ρεπό έχει ο Θρίαμβος Αθηνών
4ος ΟΜΙΛΟΣ 
Προμηθέας – Θύελλα Περιστερίου 0-3, Κρόνος Αθηνών – Πέρα Κλουμπ 0-6, Κεραμεικός – Φωστήρας Ηλιούπολης 0-1, ΑΕ Ιλίου – Δάσος Χαϊδαρίου 2-1, Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Θεμιστοκλής 6-0, Αμπελόκηποι – Λέοντες 0-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κρόνος Αθηνών – Προμηθέας , Πέρα Κλουμπ – Κεραμεικός, Φωστήρας Ηλιούπολης – ΑΕ Ιλίου, Δάσος Χαϊδαρίου – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας, Λέοντες – Θύελλα Περιστερίου, Θεμιστοκλής – Αμπελόκηποι.
5ος ΟΜΙΛΟΣ- ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΜΆΔΩΝ (13η αγωνιστική) 
ΓΣ Αργυρούπολης Β’ – Χαϊδάρι Β’ 0-4, Λυκόβρυση Β’ – Ηλυσιακός Β’ 1-6, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων Β’ – Αθηναϊκός Β’ 0-1, ΑΟ Αιγάλεω Β’ – Ελευθερούπολη 3-1 , Διάνα Ηλιούπολης Β’ – Χαλάνδρι Β’ 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Χαλάνδρι Β’- Λυκόβρυση Β’, Ελευθερούπολη Β’ – Διάνα Ηλιούπολης Β’, Αθηναϊκός Β’ – Αιγάλεω Β’, Ηλυσιακός Β’ – ΓΣ Αργυρούπολης Β’, Χαϊδάρι Β’ – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων Β’.

Related posts

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Π.Ε.Π.Π.: Δηλώσεις Πρόκου (vid)

abola10

Εύκολα η Θύελλα Περιστερίου 3-1 τον Εθνικό Αστέρα

Abola Team 3

Πήρε και Βικάτο ο Αστέρας Χαϊδαρίου!

Kώστας Παλαιολόγος