free page hit counter
18.7 C
Αθήνα
23 Απριλίου, 2024
Abola.gr
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στους τέσσερις ομίλους

1ος ΟΜΙΛΟΣ
          Ποσειδώνας Μηχ. –        Μ. Αλέξ. Αγ. Μαρίνας    4-0
          Αναγέννηση Επαν.         –        Αετός Βαρβάρας  0-1
          Πανθρακικός        –        Δόξα Δράμας        1-0
          Κεραυνός Αγγελ.  –        Άρης Πετεινού     0-3 ά.α.
          ΠΑΟΚ Κρηστώνης         –        Νέστος Χρυσούπολης    0-3
          Άρης Αβάτου       –        Απόλλων Παραλ.  2-0
          Ορέστης Ορεστιάδας     –        Καβάλα       0-2
          Θερμαϊκός  –        Νίκη Ευκαρπίας   0-1
          ΑΟ Χανιώτης       –        Βέροια        2-2
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/3, 15.00)
Μ. Αλέξ. Αγίας Μαρίνας – Αετός Βαρβάρας, Δόξα Δράμας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Άρης Πετεινού – Αναγέννηση Επανομής, Νέστος Χρυσούπολης – Πανθρακικός, Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου, Καβάλα – ΠΑΟΚ Κρηστώνης, Νίκη Ευκαρπίας – Άρης Αβάτο, Βέροια – Ορέστης, ΑΟ Χανιώτης – Θερμαϊκός.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
          Αναγέννηση Άρτας        –        Αστέρας Πετριτή  0-1
          ΑΟ Τρίκαλα         –        Αστέρας Λιακοκλαδίου 1-1
          Κιλελέρ       –        Θύελλα Κατσικά   1-1
          Βατανιακός –        Πιερικός     0-1
          Νέα Αρτάκη         –        Μαγνησιακός        3-0 ά.α.
          Σβορώνος   –        Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  0-0
          Θεσπρωτός –        Ζάκυνθος    2-0
          Εορδαϊκός  –        ΠΟ Φήκης  3-0 ά.α.
          ΑΕ Λευκίμμης      –        Καστοριά 1-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/3, 15.00)
Αστέρας Πετριτή – Αστέρας Λιανοκλαδίου, Θύελλα Κατσικά – Αναγέννηση Άρτας, Πιερικός – ΑΟ Τρίκαλα, Μαγνησιακός – Κιλελέρ, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Βατανιακός, Ζάκυνθος – Νέα Αρτάκη, ΠΟ Φήκης – Σβορώνος, Καστοριά – Θεσπρωτός, Λευκίμμη – Εορδαϊκός.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
          Ρόδος         –        ΑΕ Μυκόνου        0-0
          Ελλάς Σύρου        –        Παναργειακός       0-1
          ΑΟ Πυλίου –        ΠΑΟ Βάρδας        1-0
          Βύζας Μεγάρων   –        Θύελλα Ραφήνας  1-1
          Παναιγιάλειος       –        Πανελευσινιακός  5-1
          Μαρκό        –        Κόρινθος   1-0
          ΑΕ Ερμιονίδας     –        ΑΕΡ Αφάντου       0-0
          Ιάλυσος       –        Εράνη Φιλιατρών 2-0
          ΑΕ Μεσολογγίου  –        Αστέρας Βάρης    0-5
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/3, 15.00)
ΑΕ Μυκόνου – Παναργειακός, ΠΑΟ Βάρδας – Ρόδος, Θύελλα Ραφήνας – Ελλάδα Σύρου, Πανελευσινιακός – ΑΟ Πυλίου, Κόρινθος – Βύζας Μεγάρων, ΑΕΡ Αφάντου – Παναιγιάλειος, Εράνη Φιλιατρών – Μαρκό, Αστέρας Βάρης – ΑΕ Ερμιονίδας, ΑΕ Μεσολογγίου – Ιάλυσος.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
          Ατσαλένιος –        ΑΟ Υπάτου 1-0
          ΑΟ Επισκοπής      –        Αλμυρός     0-4
          Φωστήρας   –        Πανιώνιος   0-1
          Ατρόμητος Πειραιά        –        Περαμαϊκός 1-2
          Άγιος Νικόλαος    –        ΑΟ Χαϊδαρίου      1-0
          Εθνικός Πειραιά   –        Προοδευτική        3-0
          Ηλυσιακός  –        Απόλλων Σμύρνης         0-1
          Ελλοπιακός –        Αγία Παρασκευή  6-0
          Άρης Πετρούπολης        –        Ερμής Ζωνιανών  2-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/3, 15.00)
ΑΟ Υπάτου – Αλμυρός Γαζίου, Πανιώνιος – Ατσαλένιος, Περαμαϊκός – Επικσκοπή, ΑΟ Χαϊδαρίου – Φωστήρας, Προοδευτική – Ατρόμητος Πειραιά, Απόλλων Σμύρνης – ΑΟ Αγίου Νικολάου, Αγία Παρασκευή – Εθνικός Πειραιά, Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός, Άρης Πετρούπολης – Ελλοπιακός.

Related posts

Απόδραση του Εθνικού από το Κερατσίνι (0-1)

Abola Team

Δηλώσεις του αρχηγού του Αστέρα Βάρης Θανάση Μάγγου μετά τη λήξη του πρώτου φιλικού

Τάσος Ζαφειρίου

Το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής περιόδου 2018-2019

Abola Team 2