free page hit counter
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝUncategorizedΒ' ΑΘΗΝΩΝΓ' ΑΘΗΝΩΝΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα

Τα σημερινά (7/4) αποτελέσματα σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία Αθηνών, έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (28η αγωνιστική)
Πανερυθραϊκός – Χολαργός 0-1, Αστέρας Καισαριανής – Κένταυρος Βριλησσίων 1-0, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Άγιος Θωμάς 1-0, Τράχωνες – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 3-0, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Αθηναΐδα 4-2, ΑΟ Περιστερίου – Ήφαιστος Περιστερίου 1-4, Απόλλων Αθηνών / Δάφνη – Άγιος Δημήτριος 1-3, ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Καλαμακίου 1-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Καισαριανής – Πανερυθραϊκός, Άγιος Θωμάς – Χολαργός, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης,,, Αθηναΐδα – Τράχωνες, Ήφαιστος Περιστερίου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Άγιος Δημήτριος – ΑΟ Περιστερίου, Άρης Καλαμακίου – Απόλλων Αθηνών / Δάφνη, Κένταυρος Βριλησσίων – ΠΑΟ Ρουφ.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Απόλλων Χαλανδρίου – Άγιοι Ανάργυροι 1-2, Πεύκη – Άγιος Ιερόθεος 0-1, Διάνα Ηλιούπολης – ΑΕ Ηρακλείου 2-0, Αθηναϊκός – Παλαιό Φάληρο 2-1, Σούρμενα – Αίας Ταύρου 1-3, Αγία Ελεούσα – Μελίσσια 3-1, ΑΕ Χαλανδρίου – Νέα Ιωνία 0-5, Δάφνη Π. Φαλήρου – Δόξα Βύρωνος 0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πεύκη – Απόλλων Χαλανδρίου, ΑΕ Ηρακλείου – Άγιοι Ανάργυροι, Παλαιό Φάληρο – Διάνα Ηλιούπολης, Αίας Ταύρου – Αθηναϊκός, Μελίσσια – Σούρμενα, Νέα Ιωνία – Αγία Ελεούσα, Δόξα Βύρωνος – Χαλάνδρι, Άγιος Ιερόθεος – Δάφνη Π. Φαλήρου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Ζωγράφου – Τερψιθέα 2-0, ΓΣ Αργυρούπολης – Άρης Χολαργού 4-0, Χαραυγιακός – ΑΟΝ Αργυρούπολης 2-1, Άτταλος – Πανιώνιος Καισαριανής 0-5, Χρυσούπολη – Βριλήσσια 0-2, Ηρακλής Περιστερίου – Αλσούπολη 0-0, Αστέρας Εξαρχείων – Λυκόβρυση 2-1, Φοίνικας Περιστερίου – Κοψαχείλα 2-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΣ Αργυρούπολης – Αστέρας Ζωγράφου, Άρης Χολαργού – Χαραυγιακός, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Άτταλος, Βριλήσσια – Τρεψιθέα, Αλσούπολη – Χρυσούπολη, Λυκόβρυση – Ηρακλής Περιστερίου, Κοψαχείλα – Αστέρας Εξαρχείων, Πανιώνιος Καισαριανής – Φοίνικας Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ορφέας Αιγάλεω 2-1, Αστέρας Γλυφάδας – Κηπούπολη 0-0, Αναγέννηση Πετρούπολης – Ιπποκράτης 4-1, Ελευθερούπολη – Άτλας Κυψέλης 1-1, Λύκοι Χαϊδαρίου – Ανθούπολη 2-1, Κολωνός – Υμηττός 1-1, Νεοπεντελικός – Τριφυλλιακός 1-4, ΑΟ Ιλίου – Άμιλλα Περιστερίου 6-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Γλυφάδας – Ατρόμητος Χαλανδρίου, Κηπούπολη – Αναγέννηση Πετρούπολης, Ιπποκράτης – Ελευθερούπολη, Ανθούπολη – Ορφέας Αιγάλεω, Υμηττός – Λύκοι Χαϊδαρίου, Τριφυλλιακός – Κολωνός, Άμιλλα Περιστερίου – Νοεπεντελικός, Άτλας Κυψέλης – ΑΟ Ιλίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ηρακλείου – Λαύρα Αργυρούπολης 1-1, Διαγόρας Αιγάλεω – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 2-0, Ίωνες Αλίμου – Αττικός 0-1, Ιεράπολη – Παπάγος 0-2, Ελπίδα – ΑΟ Καλαμακίου 1-2, Βύρωνας – Καματερό 0-4, Δόξα Γκύζη – ΠΟ Ψυχικού 1-4, ΠΑΣ Γαλάτσι – Κορωνίδα 0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας Αιγάλεω – Ερμής Ηρακλείου, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ίωνες Αλίμου, Αττικός – Ιεράπολη, ΑΟ Καλαμακίου – Λαύρα Αργυρούπολης, Καματερό – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, ΠΟ Ψυχικού – Βύρωνας, Κορωνίδα – Δόξα Γκύζη, Παπάγος – ΠΑΣ Γαλάτσι.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20ή αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Αλίμου – Κουκάκι 1-1, Ιάσονας – Παγκράτι 0-0, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Πλάτωνας 0-2, Γκυζιακός – Πανθησειακός 2-0, Λαρισαϊκός – ΑΟ Γλυφάδας 2-4.
*** Ρεπό είχε ο Κεραυνός Πετρούπολης
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παγκράτι – Κεραυνός Πετρούπολης, Πλάωνας – Ιάσονας, Πανθησειακός – Ποσειδώνας Γλυφάδας, ΑΟ Γλυφάδας – Γκυζιακός, Κουκάκι – Λαρισαϊκός.
*** Ρεπό έχει η Νίκη Αλίμου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Χαλκηδονικός – Ειρήνη Πετρούπολης 0-4, Ταταύλα – Ιλίσια 2004 1-2, Παράδεισος – Νίκη Γαλατσίου 0-2, Πετράλωνα – Γαλαξίας 2-2, Πατήσια – Μαρούσι 1-0
*** Ρεπό είχε ο Αίμος Πετρούπολης
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιλίσια 2004 – Αίμος Πετρούπολης, Νίκη Γαλατσίου – Ταταύλα, Γαλαξίας – Παράδεισος, Μαρούσι – Πετράλωνα, Ειρήνη Πετρούπολης – Πατήσια.
*** Ρεπό έχει ο Χαλκηδονικός
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Χαϊδαρίου – Ζέφυρος 2-3, ΑΕ Περιστερίου – Πράσινα Πουλιά 5-0, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Φωστήρας Καισαριανής 2-1, Αρίωνας – Θρίαμβος Αθηνών 1-0, ΑΟ Κωφών – Νέα Σμύρνη 1-6
*** Ρεπό είχε ο Φοίνικας Καλλιθέας
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 
Πράσινα Πουλιά – Φοίνικας Καλλιθέας, Φωστήρα Καισαριανής – ΑΕ Περιστερίου, Θρίαμβος Αθηνών – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Νέα Σμύρνη – Αριώνας, Ζέφυρος – ΑΟ Κωφών.
*** Ρεπό έχει ο Αστέρας Χαϊδαρίου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Προμηθέας – Δάσος Χαϊδαρίου 2-1, Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – ΑΕ Ιλίου 11-0, Θεμιστοκλής – Φωστήρας Ηλιούπολης 0-3, Λεόντες – Πέρα Κλουμπ 1-3, Θύελλα Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών 4-1, Αμπελόκηποι – Κεραμεικός 3-3
 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Προμηθέας, Φωστήρας Ηλιούπολης – Δάσος Χαϊδαρίου, Πέρα Κλουμπ – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Κρόνος Αθηνών – Λέοντες, Κραμεικός – Θύελλα Περιστερίου, ΑΕ Ιλίου – Αμπελόκηποι.

 

Related posts

O προπονητής της Αγίας Ελεούσας Νίκος Κουνάδης

Τάσος Ζαφειρίου

Παπαϊωαννίδης: “Μεγάλη και σημαντική η βοήθεια του Στέφανου Μακριδάκη στον ΠΑΣ Γαλάτσι”

Τάσος Ζαφειρίου

Το τρία στα τρία και τα Πετράλωνα, 3-0 εκτός τον Φωστήρα Ηλιούπολης

Abola Team 3