free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το πρόγραμμα της πρώτης φάσης του Κυπέλλου Πειραιά

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης φάσης του Κυπέλλου Πειραιά.

 

 
Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΗΣΕΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30    
2. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/09/16 16:30    
3. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30    
4. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 10/09/16 16:30    
5. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 10/09/16 16:30    
6. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 10/09/16 16:30    
7. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 11/09/16 11:00    
8. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 11/09/16 11:00    
9. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 11/09/16 11:00    
10. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 11/09/16 11:00    
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 11/09/16 11:00    
12. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 11/09/16 16:30    
13. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 11/09/16 16:30    
14. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/09/16 16:30    
15. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 11/09/16 16:30    
16. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 11/09/16 16:30    
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 11/09/16 16:30    
18. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 11/09/16 16:30    
19. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 11/09/16 16:30  

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Το σημερινό (4/5) πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣ Πειραιά: Ενημέρωση

Nάσος Φακίδης

Λύθηκε η συνεργασία του ΑΣ Ποντίων με τον Παύλο Δαούτη

Abola Team 2