21.9 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Γ’ ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας του Πειραιά για τη σεζόν 2016-2017

 

 1η αγωνιστική 16η

ΑΕ Νέου Φαλήρου-Ένωση Καμινίων

Πυθαγόρας-Χατζηκυριάκειο

Πολυκράτης-Άνω Νεάπολη

Δάφνη Ταμπουριών-ΑΕ Σαλαμίνας

Πήγασος Αγ. Διον.-Ολυμπιακός Περ.

Ποσειδών-Πειραϊκός

Λέοντες Καμινίων-ΑΣ Κωφών

Ρεπό: Προφήτης Ηλίας


2η αγωνιστική 17η

Προφήτης Ηλίας-ΑΕ Νέου Φαλήρου

Ένωση Καμινίων-Πυθαγόρας

Χατζηκυριάκειο-Δάφνη Ταμπουριών

Άνω Νεάπολη-Πήγασος Αγ. Διον.

ΑΕ Σαλαμίνας-Ποσειδών

Ολυμπιακός Περ.-ΑΣ Κωφών

Πειραϊκός-Λέοντες Καμινίων

Ρεπό: Πολυκράτης


3η αγωνιστική 18η

ΑΕ Νέου Φαλήρου-Πυθαγόρας

Πολυκράτης-Προφήτης Ηλίας

Δάφνη Ταμπουριών-Ένωση Καμινίων

Ποσειδών-Χατζηκυριάκειο

ΑΣ Κωφών-Άνω Νεάπολη

Λέοντες Καμινίων-ΑΕ Σαλαμίνας

Ολυμπιακός Περ.-Πειραϊκός

Ρεπό: Πήγασος Αγ. Διον.


4η αγωνιστική 19η

Πολυκράτης-ΑΕ Νέου Φαλήρου

Πυθαγόρας-Δάφνη Ταμπουριών

Προφήτης Ηλίας-Πήγασος Αγ. Διον.

Ένωση Καμινίων-Ποσειδών

Χατζηκυριάκειο-Λέοντες Καμινίων

Άνω Νεάπολη-Πειραϊκός

ΑΕ Σαλαμίνας-Ολυμπιακός Περ.

Ρεπό: ΑΣ Κωφών


5η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Νέου Φαλήρου-Δάφνη Ταμπουριών

Πήγασος Αγ. Διον.-Πολυκράτης

Ποσειδών-Πυθαγόρας

ΑΣ Κωφών-Προφήτης Ηλίας

Λέοντες Καμινίων-Ένωση Καμινίων

Ολυμπιακός Περ.-Χατζηκυριάκειο

Άνω Νεάπολη-ΑΕ Σαλαμίνας

Ρεπό: Πειραϊκός


6η αγωνιστική 21η

Πήγασος Αγ. Διον.-ΑΕ Νέου Φαλήρου

Δάφνη Ταμπουριών-Ποσειδών

Πολυκράτης-ΑΣ Κωφών

Πυθαγόρας-Λέοντες Καμινίων

Προφήτης Ηλίας-Πειραϊκός

Ένωση Καμινίων-Ολυμπιακός Περ.

Χατζηκυριάκειο-Άνω Νεάπολη

Ρεπό: ΑΕ Σαλαμίνας


7η αγωνιστική 22η

ΑΕ Νέου Φαλήρου-Ποσειδών

ΑΣ Κωφών-Πήγασος Αγ. Διον.

Λέοντες Καμινίων-Δάφνη Ταμπουριών

Πειραϊκός-Πολυκράτης

Ολυμπιακός Περ.-Πυθαγόρας

ΑΕ Σαλαμίνας-Προφήτης Ηλίας

Άνω Νεάπολη-Ένωση Καμινίων

Ρεπό: Χατζηκυριάκειο


8η αγωνιστική 23η

ΑΣ Κωφών-ΑΕ Νέου Φαλήρου

Ποσειδών-Λέοντες Καμινίων

Πήγασος Αγ. Διον.-Πειραϊκός

Δάφνη Ταμπουριών-Ολυμπιακός Περ.

Πολυκράτης-ΑΕ Σαλαμίνας

Πυθαγόρας-Άνω Νεάπολη

Προφήτης Ηλίας-Χατζηκυριάκειο

Ρεπό: Ένωση Καμινίων


9η αγωνιστική 24η

ΑΕ Νέου Φαλήρου-Λέοντες Καμινίων

Πειραϊκός-ΑΣ Κωφών

Ολυμπιακός Περ.-Ποσειδών

ΑΕ Σαλαμίνας-Πήγασος Αγ. Διον.

Άνω Νεάπολη-Δάφνη Ταμπουριών

Χατζηκυριάκειο-Πολυκράτης

Ένωση Καμινίων-Προφήτης Ηλίας

Ρεπό: Πυθαγόρας


10η αγωνιστική 25η

Πειραϊκός-ΑΕ Νέου Φαλήρου

Λέοντες Καμινίων-Ολυμπιακός Περ.

ΑΣ Κωφών-ΑΕ Σαλαμίνας

Ποσειδών-Άνω Νεάπολη

Πήγασος Αγ. Διον.-Χατζηκυριάκειο

Πολυκράτης-Ένωση Καμινίων

Πυθαγόρας-Προφήτης Ηλίας

Ρεπό: Δάφνη Ταμπουριών


11η αγωνιστική 26η

ΑΕ Νέου Φαλήρου-Ολυμπιακός Περ.

ΑΕ Σαλαμίνας-Πειραϊκός

Άνω Νεάπολη-Λέοντες Καμινίων

Χατζηκυριάκειο-ΑΣ Κωφών

Ένωση Καμινίων-Πήγασος Αγ. Διον.

Προφήτης Ηλίας-Δάφνη Ταμπουριών

Πυθαγόρας-Πολυκράτης

Ρεπό: Ποσειδών


12η αγωνιστική 27η

ΑΕ Σαλαμίνας-ΑΕ Νέου Φαλήρου

Ολυμπιακός Περ.-Άνω Νεάπολη

Πειραϊκός-Χατζηκυριάκειο

ΑΣ Κωφών-Ένωση Καμινίων

Ποσειδών-Προφήτης Ηλίας

Πήγασος Αγ. Διον.-Πυθαγόρας

Δάφνη Ταμπουριών-Πολυκράτης

Ρεπό: Λέοντες Καμινίων


13η αγωνιστική 28η

ΑΕ Νέου Φαλήρου-Άνω Νεάπολη

Χατζηκυριάκειο-1Προφήτης Ηλίας

Ένωση Καμινίων-Πειραϊκός

Προφήτης Ηλίας-Λέοντες Καμινίων

Πυθαγόρας-ΑΣ Κωφών

Πολυκράτης-Ποσειδών

Δάφνη Ταμπουριών-Πήγασος Αγ. Διον.

Ρεπό: Ολυμπιακός Περ.


14η αγωνιστική 29η

Χατζηκυριάκειο-ΑΕ Νέου Φαλήρου

ΑΕ Σαλαμίνας-Ένωση Καμινίων

Ολυμπιακός Περ.-Προφήτης Ηλίας

Πειραϊκός-Πυθαγόρας

Λέοντες Καμινίων-Πολυκράτης

ΑΣ Κωφών-Δάφνη Ταμπουριών

Ποσειδών-Πήγασος Αγ. Διον.

Ρεπό: Άνω Νεάπολη


15η αγωνιστική 30ή

Ένωση Καμινίων-Χατζηκυριάκειο

Προφήτης Ηλίας-Άνω Νεάπολη

Πυθαγόρας-ΑΕ Σαλαμίνας

Πολυκράτης-Ολυμπιακός Περ.

Δάφνη Ταμπουριών-Πειραϊκός

Πήγασος Αγ. Διον.-Λέοντες Καμινίων

Ποσειδών-ΑΣ Κωφών

Ρεπό: ΑΕ Νέου Φαλήρου

 

Related posts

Σπάθας: «Ευχαριστώ την οικογένεια Αραβαντινού!»

Οι διαιτητές στα ματς του Πειραιά (19, 20 & 22/3)

Abola Team 3

Τον Ρουμάνο VALENTIN BLEGA απέκτησε ο Φαληρικός

Abola Team 3