25.8 C
Αθήνα
Ιούνιος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ (Κύπελλο β’ φάση): Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (17 και 18/9)

Ποιοι σφυρίζουν στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου

 

 

Κύπελλο
(2η φάση)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
19. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
20. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
21. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΙΝΑΣ Κ.  
22. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.  
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
24. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
25. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
26. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΑΚΗΣ Α.  
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/09/16 10:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
28. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 13:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
29. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/09/16 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
30. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/09/16 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
31. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
33. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/09/16 16:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.  
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
35. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
36. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/09/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.  
37. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
38. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.

Related posts

Κουτσουδάκης: «Διαθέτουμε πολύ αξιόλογο υλικό»

Θανάσης Παύλοβιτς: “Η ταφόπλακα… μπήκε”

admin

Abola.gr: Λύση συνεργασίας με Φώτη Κατσούφη.

Abola Team 2