13.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το σημερινό πρόγραμμα στην Αθήνα (Κύπελλο – Πρωτάθλημα)

Τι περιλαμβάνει το μενού στα γήπεδα της Αθήνας

 

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/09/16 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
4. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.  
5. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΡΟΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
Κύπελλο
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
12. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
13. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
15. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
16. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.  
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
18. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
19. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
20. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΑΚΗΣ Α.

Related posts

Άνετη επικράτηση των Μελισσίων με 4-1 τον Τριφυλλιακό στο Κυπελλο ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Οικονομόπουλος ξανά στον Κένταυρο Βριλησσίων

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα αποτελέσματα του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team