20.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ κατηγορία

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα…

 

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30    
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30    
3. ΡΟΥΦ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/09/16 16:30    
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:30    
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30    
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30    
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30    
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/09/16 16:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/09/16 11:00    
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:00    
11. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30    
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/09/16 16:30    
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 25/09/16 16:30    
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/09/16 16:30    
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/09/16 16:30    
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30    
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30    
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30    
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30    
21. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/09/16 16:30    
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30    
23. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/09/16 16:30    
24. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/09/16 11:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/09/16 16:30    
26. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30    
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30    
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30    
29. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30    
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30    
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/09/16 16:30    
32. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/09/16 16:30    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30    
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/09/16 16:30    
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/09/16 16:30    
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/09/16 11:00    
37. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/09/16 16:30    
38. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:30    
39. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30    
40. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30  

Related posts

Γεωργαντίδης (Άρης Καλαμακίου):”Πώς θα συνεχιστούν τα πρωταθλήματα;”

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΑΟ Ιλίου – Ακαδημίες Ατρομήτου (Κ17) 3-4 σε φιλικό ματς

Abola Team 2

ΕΠΣΑ (Κύπελλο): Οι διαιτητές στους αγώνες της Τετάρτης (26/10)

Ρένος Γιαμπουράς