27.3 C
Αθήνα
Ιούνιος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Κλήση Προεθνικής ομάδας (2001 και 2003)

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2001)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ

 

την ΤΡΙΤΗ 27/09/2016 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΠΑΙΑΝΙΑΣ για  προεπιλογή 

   

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ

ΧΡ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2

ΣΙΩΤΟΣ

Σ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3

ΤΣΑΤΣΗΣ

ΕΛ.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.Ν.ΜΑΚΡΗΣ

4

ΤΣΕΛΙΟΣ

Κ .

ΑΓΣΑ ΘΗΣ. Ν.ΜΑΚΡΗΣ

5

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Φ.

ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

6

ΓΚΟΥΡΑΣ

Ν.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

7

ΣΤΑΓΑΚΗΣ

ΜΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

8

ΡΑΠΤΗΣ

Ν

ΑΡΤΕΜΙΣ

9

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ξ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

10

ΓΕΩΡΓΑΣ

 Π.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

11

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

Γ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

12

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

Ν

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

13

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΣΤΑ. 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

14

ΓΙΟΥΛΑΤΟΣ

 ΜΑΝ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

15

ΜΠΕΚΟΣ

ΠΑΝ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

16

ΠΟΥΛΑΣ

ΕΜ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

17

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

18

ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ

ΒΑΣ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

19

ΔΡΟΥΓΚΑΣ

ΣΠ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

20

ΜΑΝΔΑΛΟΣ

Ι

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

21

ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ

 ΖΑΧ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

22

 ΜΠΕΛΜΠΑΣ

 ΔΗΜ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

23

ΚΟΥΡΤΗΣ

ΕΥΣΤ.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

24

ΚΟΥΦΑΚΗΣ

Δ

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

25

ΜΙΧΕΛΗΣ

Ν

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

26

ΝΤΟΥΛΟΣ

ΑΛ

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

27

ΠΙΖΑΝΙΑΣ

 

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

28

ΤΣΙΜΠΟΚΑΣ

ΧΡ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

29

 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ

ΑΛ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

30

ΜΠΟΥΝΤΑΚΗΣ

 

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

31

ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗΣ

Γ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

32

ΧΡΗΣΤΟΥ

ΟΡ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

33

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Α.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

34

ΜΠΗΛΙΩΝΑΣ

Ι.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

35

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

Λ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

36

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

37

ΚΑΚΟΣ

ΧΡ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

38

ΠΕΠΠΑΣ

ΕΥΣ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

39

ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

40

ΚΟΚΑΒΕΣΗΣ

Μ.

ΜΑΡΚΟ

41

ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ

Ε.

ΤΡΙΓΛΙΑ

42

ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ

ΓΕΩΡ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

43

ΡΗΓΑΣ

Ι.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

44

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Α.

Ν.ΜΑΚΡΗ

45

ΤΣΙΟΥΜΑΣ

ΒΑΣ.

ΤΡΙΓΛΙΑ

46

ΦΛΩΡΟΣ

Γ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

47

ΛΙΟΝΤΟΣ

Σ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

48

ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

 Γ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

49

ΣΙΔΗΡΟΓΛΟΥ

Ι.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

50

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ

ΧΡ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

51

ΛΕΟΥΝΑΚΗΣ

Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

52

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

53

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Ν.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

54

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

55

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

 ΓΙΑΝ.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

56

ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ

Π.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

57

ΠΙΚΟΥΛΗΣ

Γ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

58

ΜΩΡΑΙΤΗΣ

Λ.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

 

     

   

59

ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ

ΝΙΚ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

60

ΜΠΑΛΗΣ

Γ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

61

ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ

ΕΥΘ.

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

62

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                            

ΓΕΩΡ.

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

63

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ

 

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤ.ΒΑΡΗΣ

64

ΒΛΑΧΟΣ

ΓΕΩΡΓ.

Α.Ο. ΑΥΛΩΝΟΣ

65

ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ

ΒΑΙΟΣ

Α.Ο. ΑΥΛΩΝΟΣ

66

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

67

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΓΕΡΑΚΑΣ

68

ΣΤΕΡΙΤΣΙΩΤΗΣ

ΚΩΝ.

ΓΕΡΑΚΑΣ

69

ΜΑΡΗΣ

Γ.

ΓΕΡΑΚΑΣ

70

ΜΑΡΑΣ

ΑΝΤ.

ΓΕΡΑΚΑΣ

71

ΣΑΛΤΟΣ

Ν.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

72

ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΣ

Η.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

73

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ

Μ.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

74

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Θ

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

75

ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

76

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Δ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

77

ΔΗΜΑΤΣΑΣ

ΧΡ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Παρακαλούνται τα Σωματεία που δεν έχουν στείλει  2001 γεννηθέντες 

να στείλουν έως  τέσσερις  ποδοσφαιριστές στην ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ προεπιλογή.

 

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2003)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή)ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ

 

την ΤΕΤΑΡΤΗ 28/09/2016 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΠΑΛΛΗΝΗΣ για  προεπιλογή 

   

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ  

1

 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜ.

ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 2

ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ

ΕΥΦΡ

.Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ  

 3

ΡΟΡΗΣ

ΔΗΜ                   

Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ  

4

 ΓΡΥΛΛΙΑΣ

ΑΘ                

ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ  ΕΘΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ  

 5

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

Α                        

ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ  ΕΘΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ  

 6

ΤΣΕΛΙΟΣ

 

ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ  ΕΘΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ  

 7

ΚΟΝΤΙΖΑΣ

Ν

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ   

8

ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ

Γ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ   

9

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ                                               

Ν

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ  

  10                    

ΜΥΛΩΝΑΣ 

ΓΕΩΡ.                             

ΚΟΣΜΟΣ Β.Π   

11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Η

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ  

 12

ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ

Ν.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ  

13

 ΑΞΙΩΤΗΣ

 

ΑΤΛΑΝΤΙΣ  

 14

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

 

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

15

ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΤΛΑΝΤΙΣ  

16

 ΠΡΕΚΑΣ

Α

 Α.Ο.ΚΟΡΩΠΙ

 17

ΑΡΑΒΙΔΗΣ

ΠΑΝ

  ΓΕΡΑΚΑΣ

 18

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Χ

 ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

 19

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

                                

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

20

ΜΟΥΚΙΟΣ

  ΠΑΝ                                 

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

21

ΑΓΓΕΛΗΣ

Α.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 

22

ΔΗΜΑΚΟΣ

ΒΑΣ.                 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ   

 23            

ΠΑΡΑΣΧΟΣ    

ΔΗΜ.                    

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ Α   

  

  24   

ΠΡΕΚΑΣ

ΓΕΩΡΓ.            

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ ΑΧΑΡΝΩΝ

                             25                           

 ΣΠΥΡΟΥ

.ΠΑΝ

  ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ ΑΧΑΡΝΩΝ

26

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

Γ

ΓΕΡΑΚΑΣ  

27

ΑΡΑΒΙΔΗΣ

Π

ΓΕΡΑΚΑΣ

28

ΖΩΓΡΑΦΟΣ

Γ

ΓΕΡΑΚΑΣ

29

ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ   

30

ΚΑΣΤΗΣ

Π.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ  

31

ΠΑΤΟΥΧΑΣ       

ΑΛ 

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

32

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΦΑΙΔ.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

33

ΑΔΑΜΙΔΗΣ

Α.                            

ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ  

34

ΜΑΓΓΙΝΑΣ

Α.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ  

35

ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ

 

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ   

36

ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ

Φ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ   

37

ΛΑΣΠΑΣ

ΑΘ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ   

38

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ.

ΚΑΛΥΒΙΑ   

39

ΖΕΙΜΠΕΚΕΛΗΣ

Δ.

ΚΑΛΥΒΙΑ   

40

ΛΕΚΚΑΣ

Ι.

ΚΑΛΥΒΙΑ  

41

ΚΑΝΕΛΛΗΣ

Γ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ  

42

ΜΑΓΓΑΝΑΣ

Ε.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ   

43

ΣΙΔΕΡΗΣ

Κ..

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ   

44

ΠΡΙΦΤΗΣ

Α.

ΜΑΡΚΟ

45

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ   

46

ΒΑΣΙΛΑΣ

Π.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ   

47

ΒΑΣΙΛΑΣ

Θ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ   

48

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Χ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

49

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

Α.

ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ  

50

ΡΟΥΣΣΟΣ

Ν.

ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ  

51

ΤΣΙΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑ  

52

ΖΩΓΑΣ

Ν .                         

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ   

53

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.                            

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ   

54

ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ

Γ.                            

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ   

55

ΔΕΡΜΑΝΟΥΤΣΟΣ

Σ.                                        

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

56

ΚΑΡΔΑΡΗΣ

 

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ  

57

ΚΑΤΣΑΓΟΝΗΣ

Π.                               

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ   

58

ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ

Κ.                                  

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ   

 59

ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ

Χ.                                   

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ   

60

ΚΟΥΒΕΛΗΣ

Ε.                                    

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ  

61

ΚΟΥΤΣΗΣ

Σ.                                     

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ   

62

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

63

ΑΓΟΡΑΣ

Η.                                       

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

64

ΑΡΙΔΑΣ

Χ.                                     

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

65

ΙΣΑΡΗΣ

Β.                                      

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

66

ΚΑΝΑΚΗΣ

Π

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

67

ΝΑΣΣΑΡΙ

 

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

68

ΠΛΑΤΣΙΟΣ

 

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

69

ΓΚΙΖΕΛΗΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  

70

ΤΕΡΖΗΣ

Μ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ   

71

ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ

Α                                       

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ

72

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΠΑΝ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ   

73

ΚΑΡΑΜΠΙΕΤ 

ΣΕΡΓΙΟΣ

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 

74

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

  Α.                                                   

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ   

75

ΚΑΡΑΜΠΙΕΤ

 Χ                                             

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 

76

ΠΕΙΝΙΡΤΖΗΣ

  ΒΑΣ                                                  

  ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

77

ΛΕΚΚΑΣ

Π                                                   

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ   

78

ΡΙΖΟΣ

Θ.                                      

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

79

ΑΘΗΝΑΙΟΣ

Ν.                                      

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ   

80

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Φ.                                        

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ  

81

ΓΡΥΛΛΗΣ

Δ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ   

82

ΝΟΥΣΗΣ

Ν.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ  

83

ΣΙΔΕΡΗΣ    

ΚΩΝ.                                          

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

    84     

ΜΠΑΣΙΟΣ 

Φ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ  

 85

ΡΑΠΤΗΣ 

ΧΡ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ   

86

ΣΚΑΓΙΑΚΟΣ  

Β.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ   

87

ΤΟΨΟΓΛΟΥ    

ΣΤ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ   

88

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ 

Θ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ  

 89  

ΜΑΝΤΕΛΗΣ

 

ΣΥΚΑΜΙΝΟ  

90

ΡΑΠΤΗΣ

ΒΑΣ

ΣΥΚΑΜΙΝΟ   

91

ΤΣΙΜΙΚΟΣ 

Ν.

ΣΥΚΑΜΙΝΟ   

92

ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ

 

ΚΟΡΩΠΙ

93

ΜΑΡΚΟΥ

 

ΚΟΡΩΠΙ

94

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

 

ΚΟΡΩΠΙ

95

ΚΑΛΙΟΡΑΚΗΣ

 

ΚΟΡΩΠΙ

96

ΘΕOΤΙΚΟΣ    

Φ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ   

97

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

 

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ   

Παρακαλούνται τα Σωματεία που δεν έχουν στείλει  2003 γεννηθέντες 

να στείλουν έως  τέσσερις  ποδοσφαιριστές στην ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  προεπιλογή.

Related posts

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Διπλό η Βουλιαγμένη

Παντελίδης Mάνος

Κάλεσμα του Δ. Σ. της Μαρκό για το φιλικό με Παμπαιανικό

Abola Team 2