28 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

 

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-0
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/02/18 15:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-1
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 24/02/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-2
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/02/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-0
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/02/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2-2
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 25/02/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-1
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-1
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κερατέας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-1
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 24/02/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
3-0
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/02/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-2
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/02/18 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-1 
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5-0
14. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-1 
15. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 0-0
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-1 
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
0-4
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Διονύσου Σάββατο 24/02/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-2
19. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/02/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
2-1
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γραμματικού Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 4-0
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 2-2
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 25/02/18 15:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
 1-1
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-1 
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 0-1
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Σάββατο 24/02/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-2
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κερατέας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
27. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/02/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-2
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-2
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 24/02/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 4-0
31. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 11:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 4-0
Α Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 25/02/18 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 3-1
33. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Κυριακή 25/02/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 0-3
34. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0 α.α.
35. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βουλιαγμένης Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
36. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 25/02/18 11:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-3
Β Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/02/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
38. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 25/02/18 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
39. ΜΑΡΚΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 4-0
40. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 2-2
41. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 25/02/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Γ Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 4-0
43. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 25/02/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-2
44. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Κυριακή 25/02/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
45. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/02/18 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 5-4
Δ Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/02/18 09:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 4-0
47. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/02/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 3-3
48. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αφιδνών Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-4
49. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-3
50. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 25/02/18 11:15 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 5-0
Α Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
52. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 24/02/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-0
53. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 8-1
54. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
55. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 0-7
Β Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βoca Αrena Σάββατο 24/02/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-3
57. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 24/02/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 4-3
58. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
59. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 24/02/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
60. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βoca Αrena Σάββατο 24/02/18 13:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-7
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-3
62. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
63. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Άνοιξης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-1
64. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 1-0
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-2
66. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-0
67. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/02/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 4-3
68. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ BATISTA Σάββατο 24/02/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 4-0
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 24/02/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 7-0
Α Όμιλος Junior
(14η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 25/02/18 10:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 2-3
71. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Κυριακή 25/02/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 3-1
72. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βουλιαγμένης Κυριακή 25/02/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 5-0
73. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Κυριακή 25/02/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 7-1
74. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/02/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 0-7
Β Όμιλος Junior
(14η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Planet Cosmos Κυριακή 25/02/18 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
76. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βoca Αrena Κυριακή 25/02/18 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 0-4
77. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 25/02/18 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 6-1
78. ΜΑΡΚΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 4-6
Γ Όμιλος Junior
(14η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. 3-2
80. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 25/02/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
81. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/02/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
82. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Άνοιξης Κυριακή 25/02/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 6-1
83. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 25/02/18 14:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
Δ Όμιλος Junior
(14η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-2
85. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
86. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 3-1
87. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/02/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 1-2
PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/02/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 4-2
89. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 25/02/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-5
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γραμματικού Σάββατο 24/02/18 13:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
91. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 25/02/18 12:30 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Συκαμίνου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 4-1
93. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
95. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 24/02/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-3
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 24/02/18 00:00    
97. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-7
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 24/02/18 00:00    
99. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καλάμου Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. Αναβλήθηκε
101. ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/02/18 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 2-0

 

Related posts

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η Μαρκό 2-0 εντός έδρας τον Παλληνιακό και τα Καλύβια 2-1 εκτός την Θύελλα Ραφήνας στα πρώτα ματς για την ημιτελική φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ: Αναλυτικά τα ματς

Abola Team 3

Όλες οι λεπτομέρειες της εκλογικής μάχης στην ΕΠΣΑΝΑ!

Ρένος Γιαμπουράς