15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’, και Γ’ κατηγορία

  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 1-2
2. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
3. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 1-1
4. ΠΕΥΚΗ –ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-2
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-0
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 4-0
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ –ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-3
8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-1
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-2
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-2
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
14. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-0
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 4-0
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/10/16 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 2-2
19. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ– ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 02/10/16 11:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-1
20. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
21. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β. 3-2
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-1
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 6-0
24. ΒΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 3-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΟΨ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-2
26. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-1
27. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
28. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-0
29. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-0
30. ΚΟΛΩΝΟΣ –ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 1-2
31. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ –ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ –ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 0-2
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 8-0
37. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 2-1
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-0
39. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
40. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ –ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ. 1-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-1
42. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
43. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 6-1
44. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 02/10/16 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-4
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
46. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/10/16 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-0
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0
49. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 –ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-1
50. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 4-0
51. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/10/16 16:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 2-0
52. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 2-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-3
54. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-0
55. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
56. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ– ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
58. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ –ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/10/16 11:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-1
59. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 0-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ –ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-6
61. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-1
62. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ –ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/10/16 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Κ. 2-3
63. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/10/16 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 1-3
64. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-1
65. ΜΑΡΟΥΣΙ –ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2

 

Related posts

Α.Ε. Μεταμόρφωσης: Η συμμετοχή της στον διάλογο με Αυγενάκη και τα θέματα που πραγματεύτηκε

Γιώργος Ανανίδας

Συμφώνησε με Χατζηράπτη η Δόξα Βύρωνος

Κωνσταντίνος Ράπτης

Κύπελλο ΕΠΣΑ: 5η Φάση

Abola Newsroom