Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές στους αγώνες της Τετάρτης (12/10)

 

Εμβόλιμη (6η) αγωνιστική την Τετάρτη 12/10 στην Β’ ΕΠΣΑΝΑ

 

Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 12/10/16 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
10. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Τετάρτη 12/10/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Σταμάτας Τετάρτη 12/10/16 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βουλιαγμένης Τετάρτη 12/10/16 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
13. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ραφήνας Τετάρτη 12/10/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
14. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Διονύσου Τετάρτη 12/10/16 16:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 12/10/16 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Νέων Παλατίων Τετάρτη 12/10/16 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
17. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Καλυβίων Τετάρτη 12/10/16 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΛΑΙΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)
 
 

Related posts

Ο Αήττητος 2-0 τη Μάχη Μαραθώνα, διπλό η Μαρκό, νίκη το Κορωπί, ισοπαλία για Κρυονέρι και Κερατέα

Abola Team 3

Στα ημιτελικά του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ η Θύελλα Ραφήνας 1-0 εκτός στην παράταση τον Κεραυνό Κερατέας-Πέρασε και ο Παλληνιακός με το εκτός έδρας 2-1 επί του Ολυμπιακού Αγ. Στεφάνου

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3