1.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

 

 

 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-0
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 4-0
3. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
4. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-2
5. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 30/10/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 0-3
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 30/10/16 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 1-2
7. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 30/10/16 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 29/10/16 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 5-0
9. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 30/10/16 12:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 1-0
10. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 30/10/16 14:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 0-3
11. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 30/10/16 14:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
12. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 30/10/16 15:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
13. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 30/10/16 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 2-0
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 30/10/16 15:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-3
15. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 30/10/16 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 30/10/16 10:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-0
17. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 30/10/16 12:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-1
18. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 30/10/16 12:30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-2
19. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 30/10/16 12:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-2
20. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 30/10/16 12:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-0
21. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 30/10/16 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 2-2
22. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 30/10/16 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 4-0
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
25. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 30/10/16 10:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-1
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 30/10/16 10:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-0
27. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 30/10/16 12:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-1
28. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 30/10/16 12:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 2-2

 

Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-1
30. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 29/10/16 16:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 2-4
31. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
32. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 30/10/16 10:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 2-1
33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 30/10/16 12:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 1-3
34. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 30/10/16 12:30 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 2-0
35. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 30/10/16 15:00 ΡΙΖΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ .. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 2-2

Related posts

Ε.Π.Σ.Πειραιά: Ενημέρωση για προπονητές UEFA C

Nάσος Φακίδης

Τα ματς του Σαβ/κου (9η Αγων.) στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom

Υπενθύμιση από την ΕΠΣ Πειραιά για το υπόλοιπο των ποινών

Abola Team 3