20.8 C
Athens
Σεπτέμβριος 22, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος


(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΡΟΥΦ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-0
2. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-2
3. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β. 0-1
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/11/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 3-2
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ– ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 3-0
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/11/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-1
12. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-1
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. Αναβλήθηκε

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-2
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
20. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ. 1-1
21. ΒΥΡΩΝ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 0-3
22. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 27/11/16 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-1
23. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-0
24. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 2-3

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-0
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-1
28. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/11/16 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
29. ΙΑΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-2
30. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-1
31. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-3
32. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/11/16 15:15 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-1

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-4
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-1
35. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-4
36. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
37. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 1-1
38. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/11/16 12:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-0
39. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/11/16 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 3-0
40. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-3

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 2-0
42. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
43. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/11/16 09:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-4
44. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/11/16 09:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-0
45. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/11/16 09:45 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
46. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/11/16 11:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΛΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. 0-4
48. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-0
49. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-1
50. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 27/11/16 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-1
51. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 27/11/16 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-0
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/11/16 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-3

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-1
54. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/11/16 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 7-0
55. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/11/16 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. 3-1
56. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/11/16 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-1
57. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/11/16 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 0-0
58. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/11/16 12:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 3-0
59. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/11/16 15:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-3

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 4-1
61. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/11/16 11:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-2
62. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/11/16 13:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 3-3
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-1
64. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. Αναβλήθηκε
65. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ. 3-0

Related posts

Η ΕΠΣΑ για το Χριστουγεννιάτικο τουρνουά υποδομών

Abola Team 3

Οι αγώνες πρωταθλήματος στην ΕΠΣΑ κατά την περίοδο των εορτών

Abola Team 3

Τελικός Κυπέλλου ΕΠΣΑ: Δηλώσεις, παραλειπόμενα, όλες οι παρουσίες (Πλούσιο φωτορεπορτάζ)

Abola Team 3