21.9 C
Athens
Σεπτέμβριος 16, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (14 &15/1) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (14 &15/1) στα πρωταθλήματα και των τριών κατηγοριών της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Σάββατο 14/1, ώρα έναρξης 15:00:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: Ηφαίστου: Ήφαιστος-Πεύκη, Ηρακλείου: Ηράκλειο-Δάφνη Παλ. Φαλήρου, Ρουφ: Ρουφ-ΑΟ Γλυφάδας.

2ος όμιλος: Ηλιούπολης Β’: Διάνα-Άρης Πετρ/λης, Χαλανδρίου: Χαλάνδρι-Χολαργός, Ελληνικού: Σούρμενα-Άγιαξ Ταύρου.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: Βριλησσίων: Βριλήσσια-Ένωση Βοτανικού, Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αθηναϊδα-Ειρήνη Πετρ/λης, Μετ/σης Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση-Βύρων.

2ος όμιλος: Χολαργού Α’: Άρης Χολαργού-Κολωνός, Κ. Χαλανδρίου: ΠΟΨ-Ιάσων, Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη-Ελευθερούπολη, Αγ. Αναργύρων: Άτταλος-Ατρόμητος Χαλανδρ., Γουδή: Αστέρας Ζωγράφου-Κορωνίδα.

3ος όμιλος: Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Κοψαχείλα-Αμπελόκηποι, Μελισσίων: Τριφυλλιακός-Ελπίδα Αγ. Αναργ., Γλυφάδας: Ποσειδών Γλυφ.-Αρμενική, Ιλίου: ΑΟ Ιλίου-Καλαμάκι, Ακαδημία Πλάτωνος: Άφοβος-Τερψιθέα.

Γ’ κατηγορία

2ος όμιλος: Νήαρ Ήστ: Φωστήρας Καισ/νής-Λέοντες.

3ος όμιλος: ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας Αιγάλεω-Χαλκηδονικός.

4ος όμιλος: Υμηττού: Υμηττός-Αναγέννηση Πετρ/λης

Κυριακή 15/1

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: 15:00: Καισαριανής (Μ. Κρητικόπουλος): Μικρασιατικός-Χαραυγιακός, Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Θρίαμβος Χαϊδ.-Φωστήρας Ηλ., ΔΑΚ Αιγάλεω: Αγ. Ελεούσα-ΓΣ Αργυρούπολης, Χολαργού Β’: Παπάγος-Θρίαμβος Αθ., 15:15: Βριλησσίων: Κένταυρος Βριλησσίων-Χαϊδάρι.

2ος όμιλος, ώρα έναρξης 15:00: Αιγάλεω (Στ. Μαυροθαλασσίτης): Αιγάλεω-Καματερό, Ηλιούπολης Α’: Ηλιούπολη-Δόξα Βύρωνα, Αγ. Παρασκευής: Αγ. Παρασκευή-Τράχωνες, Αγ. Αναργύρων: Αγ. Ανάργυροι-ΑΟ Περιστερίου.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:30: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Κεραυνός Πετρ/λης-Νέα Ιωνία, 15:00: Νήαρ Ήστ: ΓΣ Καισαριανής-Παράδεισος, Γουδή: Ιλίσια 2004-Άμιλλα Περιστ., Περιστερίου (Χωράφας): Φοίνικας Περ.-Ανθούπολη, Χρυσούπολης: Χρυσούπολη-Αγ. Δημήτριος.

2ος όμιλος: 15:00: Μελισσίων: Νεοπεντελικός-Αττικός, , Ιλίου: Ολυμπιακός Λιοσίων-Απόλλων Χαλ., Αργυρούπολης Α’ : ΑΟΝ Αργυρούπολης-Παλ. Φάληρο.

3ος όμιλος: 13:30: Νέας Ιωνίας: ΠΑΣ Γαλάτσι-Αγ. Θωμάς, 15:00: Αγ. Δημητρίου: Θύελλα Αγ. Δημ.-Πετράλωνα, Ρουφ: Πανθησειακός-Μελίσσια.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:00: Ηφαίστου: Ιπποκράτης-Κεραμεικός,, Υμηττού: Αρίων-ΑΕ Αιγάλεω, ΔΑΚ Αιγάλεω: Θεμιστοκλής-Πέρα Κλουμπ, , 12:00: Τζιτζιφιών (Παραλίας): Φοίνικας Καλλιθέας-Νέα Σμύρνη, 15:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Άτλας Κυψέλης-Νέα Σμύρνη, Αιγάλεω (Ορυζομύλων): Κρόνος Αιγ.-Ηρακλής Περ. 

2ος όμιλος: 11:00: Χρυσούπολης: Κηπούπολη-Ερμής Ειρ. Ηρ. , Περιστερίου (Χωράφας): Πράσινα Πουλιά-Ιεράπολη, Πεύκης: Ελαφρά Ταξιαρχία (Αετός Καλλιθέας)–Προμηθέας, Ελληνικού: ΠΑΣ Αθηνών-Ορφέας Αιγάλεω, 15:00: Ακαδημία Πλάτωνος: Πλάτων-Λαύρα Αργ.

3ος όμιλος: 11:00: Ακαδημία Πλάτωνος: ΑΟ Κωφών-ΑΕ Μεταμόρφωσης, Μετ/σης Λυκόβρυσης: Νέα Ζωή Μετ/σης-Λαρισαϊκός, Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Δάσος Χαϊδαρ.-Ολυμπιακός Κυψέλης, Ιλίου: ΑΕ Ιλίου-Γαλαξίας, , 12:30: Ηφαίστου: ΑΕ Περιστερίου-Πανιώνιος Καισ., 15:00: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): : Αίμος Πετρ.-Τόλμη Περ. 

4ος όμιλος: 09:30: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Γκυζιακός-Μαρούσι, 10:00: Νέας Ιωνίας: Πατήσια-Αίας Αθηνών, 12:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Κρόνος Αθ.-Αστέρας Χαϊδαρ., ,Ρουφ: Δάφνη Αθ.-Απόλλων Περιστερ., 15:00: Καλαμακίου Αλίμου Β’: Νίκη Αλίμου-Θύελλα Περιστερ.

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related posts

Ανάσα στο τέλος για τον Αθηναϊκό!

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

Πυρά ΕΠΣ Αθηνών σε ΕΠΟ

Ρένος Γιαμπουράς