22 C
Athens
Σεπτέμβριος 16, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΦΙΤΣΑΣ Β. 2-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
3. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 3-1
5. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-0
6. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-2
8. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/01/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-1
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 1-2
11. ΠΟΨ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-1
12. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 1-0
13. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-3
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ. 2-1
16. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-2
17. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
18. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-2
19. ΑΦΟΒΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-6

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Α. 1-2

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/01/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 1-4

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-

 
 

Related posts

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 30/9 και 1/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Μπαράζ ανανεώσεων και μεταγραφών ο Πανιώνιος Καισαριανής-Μεταξύ αυτών που ανανέωσαν είναι και ο Τάσος Γκόφας

Abola Team 3

Κυπελλούχος ΕΠΣΑ τα Σούρμενα

Βασίλης Θεόκλητος