21.4 C
Athens
Σεπτέμβριος 24, 2019
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές σε 3ο & 4ο όμιλο της Γ’ Εθνική (17η αγωνιστική), τα αποτελέσματα στην 15η αγωνιστική

Έγιναν γνωστοί οι διαιτητές για την 17η αγωνιστική στον 3ο και 4ο όμιλο.

 

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 17ης αγωνιστικής στον 4ο όμιλο. Αναλυτικά, έχουμε

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: Μανδελενάκης, Δασκαλάκης-Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Κορδολαίμης, Νικολάου-Καλογερόπουλος (Δυτικής Αττικής, Αθηνών-Χίου)

ΡΟΔΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ: Κορδολαίμης, Χαλβατζάκος-Τζιλίρης (Ανατολικής Αττικής, Πειραιά-Πειραιά)

ΕΘΝΙΚΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ: Μπακογιάννης, Μαχαίρας Κ.,-Καντάς (Αθηνών, Αθηνών-Λέσβου)

ΠΟΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ: Μπερτάκης, Καντανολέων-Κεζεμπόγλου)

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ: Φωτιάς, Μπουξμπαουμ-Σπυρόπουλος (Πέλλας, Ανατολική Αττικής-Ανατολικής Αττικής)

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ: Παπαποστόλου, Χατζηκαμαγιάννης-Καρδάσης (Εύβοιας, Εύβοιας-Λέσβου)

 

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 17ης αγωνιστικής στον 3ο όμιλο. Αναλυτικά, έχουμε

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ-ΘΗΒΑ: Σταυρόπουλος, Καραμέρος-Κορδάτος (Ηλείας)

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ: Τουρλομούσης, Σερεμέτης-Καρβούνης (Μεσσηνίας)

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΑΧΑΪΚΗ: Γκιάφης, Βασιλόπουλος-Κουτρομάνος (Αιτ/νιας), ΧΑΛΚΙΔΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: Γρίμμας, Γιαννόπουλος-Μητρόπουλος (Αθηνών)

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ: Ματσούκας, Σούζας-Γαλανόπουλος (Αιτ/νιας)

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Δραγάτης, Καλλής-Τσαλίκης (Ανατολικής Αττικής, Ανατολικής Αττικής-Αθηνών)

ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Αγγελάκος, Καματάκης-Κύριος (Αρκαδίας)

 

Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής:

  1ος όμιλος

Ορφέας Ξάνθης-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Καλαμαριάς 0-1 (15/1)

Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Προσκυνητών 0-1

ΑΕ Ποντίων-Εορδαϊκός 1-3

ΑΟ Καβάλα-Καμπανιακός 4-0

Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου (26/1)

Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης 4-0

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

2ος όμιλος

Απόλλων ΛάρισαςΝίκη Βόλου 5-0

Πύδνα ΚίτρουςΤηλυκράτης Λευκάδας  1-1

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΔιαγόρας Σεβαστής 1-3 (15/1)

Αμβρακία ΚωστακιώνΑΕ Ιστιαίας 2-0 (15/1)

Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΑΕ Καραϊσκάκης 1-2

ΠιερικόςΑστέρας Πετρίτη 2-0

Ρήγας ΦεραίοςΜαύροι Αετοί Ελευθερ. 0-0

Ολυμπιακός ΒόλουΘεσπρωτός 3-0

3ος όμιλος

ΑΟ Ζευγολατιού-Αχαϊκή 0-4 (15/1)

Θήβα-Αστέρας Αμαλιάδας 2-0

Δόξα Μεγαλόπολης-Αιολικός 0-0 (15/1)

Φωστήρας-Παναρκαδικός 1-0 (15/1)

ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός 7-0 (15/1)

ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι 1-0 (15/1)

Παναχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας 2-0 (15/1)

Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

 

 

 

Related posts

Συγκεντρωμένοι στον «γηραιό» στην Ρόδο

Abola Team 2

Φραγκουλάκης: «Ένα παραμύθι που μας οδηγεί στον Ηρόδοτο στα πιο τρελά όνειρα»

Abola Team 2

Το μυαλό στο ντέρμπι με Εθνικό ο Διαγόρας Ρόδου

Abola Team 2