24.6 C
Athens
Σεπτέμβριος 17, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/2) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/2) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Σάββατο 4/2, ώρα έναρξης 15:00

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Χαϊδάρι-Πεύκη, Ηλιούπολης Α’: Χαραυγιακός-Ήφαιστος, Ηλιούπολης Β’: Φωστήρας Ηλ.-Κένταυρος Βριλησσίων, Γλυφάδας: ΑΟ Γλυφάδας-Ηράκλειο, ΔΑΚ Αιγάλεω: Αγ. Ελεούσα-Θρίαμβος Χαϊδ., Ρουφ: Ρουφ-Παπάγος.

2ος όμιλος: Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Δόξα Βύρωνα-Άγιαξ Ταύρου, Πετρούπολης Β’ (Αλκυών): Άρης Πετρ.-Καματερό, Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός-Αιγάλεω, Ήφαιστου: ΑΟ Περιστερίου-Ηλιούπολη, Χολαργού Α’: Χολαργός-Αθηναϊκός, Χαλανδρίου: Χαλάνδρι-Αγ. Παρασκευή.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: Βριλησσίων: Βριλήσσια-Αγ. Δημήτριος.

2ος όμιλος: Μελισσίων: Νεοπεντελικός-Απόλλων Χαλ., Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη-Παλ. Φάληρο, Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ-Ατρόμητος Χαλ., Αγ. Αναργύρων: Άτταλος-ΑΟν Αργυρούπολης.

3ος όμιλος: 15:00: Παλ, Φάληρο (Σ. Αγγελόπουλος): Κοψαχείλα-Αρμενική, Ιλίου: ΑΟ Ιλίου-ΠΑΣ Γαλάτσι, Γουδή: Αγ. Θωμάς-Ελπίδα Αγ. Αναργύρων.

Γ’ κατηγορία

2ος όμιλος: Νήαρ Ήστ: Φωστήρας Καισ/νής-Ερμής Ειρ. Ηρ., Ελληνικού: ΠΑΣ Αθηνών 1966-Ιεράπολη.

3ος όμιλος: Χρυσούπολης: Γαλαξίας-Λαρισαϊκός, Ακαδημία Πλάτωνος: ΑΟ Κωφών-Διαγόρας Αιγάλεω.

4ος όμιλος: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Γκυζιακός-Κρόνος Αθηνών, Υμηττού: Υμηττός-Εθνικός Αστέρας, Μεταμ/σης Λυκόβρυσης: Πατήσια-Μαρούσι, Καματερού: Θύελλα Περιστερ.-Απόλλων Περιστερ.

Κυριακή 5/2

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος, 15:00: Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Δάφνη Παλ. Φαλήρου-Θρίαμβος Αθ., Αργυρούπολης Β’: ΓΣ Αργυρούπολης-Μικρασιατικός.

2ος όμιλος: 15:00: Τραχώνων Αλίμου Α’: Τράχωνες-Διάνα Ηλιούπολης, Αγ. Αναργύρων: Αγ. Ανάργυροι-Σούρμενα. 

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:00: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Κεραυνός Πετρ.-Ανθούπολη, 11:30: Νήαρ Ήστ: ΓΣ Καισαριανής-Αθηναϊδα, 15:00: Νέας Ιωνίας: Νέα Ιωνία-Άμιλλα Περ., Γουδή: Ιλίσια 2004-Παράδεισος, Περιστερίου (Χωράφας): Φοίνικας Περ.-Ειρήνη Πετρ., Χρυσούπολης: Χρυσούπολη-Λυκόβρυση, Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Βύρωνας-Ένωση Βοτανικού.

2ος όμιλος: 11:00: Ν Ιωνίας: Κορωνίδα-Αττικός, 15:00: Ακαδημία Πλάτωνος: Κολωνός-Ιάσων, Ιλίου: Ολυμπιακός Λιοσίων-Αστέρας Ζωγράφου, Χολαργού Β’: Άρης Χολ.-Ελευθερούπολη.

3ος όμιλος: 15:00: Μελισσίων: Τριφυλλιακός-Καλαμάκι, Αγ. Δημητρίου: Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Μελίσσια, Γλυφάδας: ΑΕ Γλυφάδας Ποσειδών-Τερψιθέα, Ρουφ: Πανθησειακός-Άφοβος, 15:15: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αμπελόκηποι-Πετράλωνα.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: 10:00: Ηφαίστου: Ιπποκράτης-Ταταύλα, Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αστέρας Εξαρχείων-Ηρακλής Περιστερίου, 11:00: ΔΑΚ Αιγάλεω: Θεμιατοκλής-ΑΕ Αιγάλεω, 12:45: Τζιτζιφιών (Παραλίας): Φοίνικας Καλλιθέας-Κεραμεικός, 15:00: ύ: Υμηττού: Αρίων-Άτλας Κυψέλης,  Αιγάλεω (Ορυζομύλων): Κρόνος Αιγάλεω-Νέα Σμύρνη.

2ος όμιλος: 11:00: Ακαδημία Πλάτωνος: Πλάτων-Κηπούπολη , Περιστερίου (Χωράφας): Πράσινα Πουλιά-Κηφισιά 2010, Πεύκης: Ελαφρά Ταξιαρχία (Αετός Καλλιθέας)-Λαύρα Αργ., 15:00 ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας Αιγάλεω-Λέοντες.

3ος όμιλος: 11:00: Μετμ/σης Λυκόβρυσης: Νέα Ζωή Μετ/σης-ΑΕ Μεταμόρφωσης, Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης):  Δάσος Χαϊδαρίου-Πανιώνιος Καισ/νής, 12:30: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Ολυμπιακός Κυψέλης-Τόλμη Περ., 15:00: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Αίμος Πετρ.-Χαλκηδονικός, 15:15: Ηφαίστου: ΑΕ Περιστερίου-ΑΕ Ιλίου.  

4ος όμιλος: 11:00: Ρουφ: Δάφνη Αθηνών-Αστέρας Χαϊδαρίου.

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

 

 

 

Related posts

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

«Βόμβα» με Μακρή ο Άγιαξ Ταύρου!

Πέντε ανανεώσεις για τα Βριλήσσια

Kώστας Παλαιολόγος