17.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/02/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.  
4. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
10. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.  
14. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.  
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:15 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.  
18. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 19/02/17 11:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
20. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
21. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
24. ΒΥΡΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.  
26. ΠΟΨ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.  
27. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
28. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
32. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
37. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/02/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.  
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
39. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
40. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/02/17 15:15 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
42. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
44. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/02/17 10:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α.  
45. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/02/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
48. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/02/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
50. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/02/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/02/17 10:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
54. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
55. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/02/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
57. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/02/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
58. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/02/17 13:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
59. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
62. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
63. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/02/17 10:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

 

 

Related posts

Τελετή λήξης περιόδου 2015-2016 στην Δάφνη Αθηνών !!!

Abola Team 2

Στην απόκτηση του Νίκου Μαυροειδάκου έφτασε η Τόλμη Περιστερίου.

Abola Team 2

Αποχαιρέτησαν την έδρα τους με νίκη τα Σούρμενα

Κωνσταντίνος Ράπτης