17.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (4/3) στον Πειραιά

Στις αναμετρήσεις του Σαββάτου (4/3) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 3-3
2. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 2-0
4. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 04/03/17 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-3
5. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 2-1
6. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 4-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 04/03/17 16:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 1-3
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 5-0
10. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-2

 

Related posts

Αποτελέσματα Α’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣΠ

Ρένος Γιαμπουράς

Ο Αμπελακιακός 3-0 την Κύπρο Κορυδαλλού-Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στα ματς του Πειραιά

Abola Team 3

Νίκη για τον Αετό Κορυδαλλού στο Κύπελλο Πειραιά

Abola Team 3