25.6 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα της Κυριακής (12/3) σε Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια τα σημερινά-της Κυριακής (12/3) σε Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
2-1
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-0
9. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 12/03/17 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
1-1
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
1-0
11. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αφιδνών Κυριακή 12/03/17 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-2
12. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κουβαρά Κυριακή 12/03/17 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
13. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 12/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-3
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 12/03/17 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3-1
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
16. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καλάμου Κυριακή 12/03/17 15:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
2-0
17. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Δροσιάς Κυριακή 12/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-1
18. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αυλώνα Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-2
19. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
7-0
20. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
4-3
Α ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Νέων

Related posts

Ετήσια Συνδρομή Σωματείων που συμμετέχουν μόνο στα πρωταθλήματα των Υποδομών

Ρένος Γιαμπουράς

Κλήση στις Προεθνικές (Μικτές) ομάδες της ΕΠΣΑΝΑ γεννηθέντες το 2004 και το 2002

Abola Team 3

Δημήτρης Μουρούτης παίκτης Δόξα Αγ. Άννας αξίζαμε την πρόκριση

admin