14 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (18 & 19/3) στην ΕΠΣΑ

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (18, 19/3) στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/03/17 12:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
23η αγωνιστική
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 22/03/17 15:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
11. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
16. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
17. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.  
23η αγωνιστική
18. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη 22/03/17 15:30    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/03/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
20. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
21. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
22. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 19/03/17 11:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
24. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.  
25. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
26. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
22η αγωνιστική
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 22/03/17 15:30    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
31. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
32. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
33. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΟΨ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
22η αγωνιστική
36. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη 22/03/17 15:30    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
38. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
39. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.  
40. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
41. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
42. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α.  
43. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
44. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/03/17 15:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/03/17 09:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
47. ΑΡΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/03/17 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
48. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 19/03/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
49. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/03/17 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
50. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/03/17 15:15 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
52. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
53. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/03/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
54. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
55. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.  
56. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.  
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
59. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/03/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
60. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
61. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
62. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
63. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
65. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
66. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/03/17 10:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
67. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/03/17 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
68. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/03/17 12:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
69. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.

 

 

Related posts

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: Είναι βαριά η φανέλα!

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (16/2) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης

Ντέρμπι σε Νέα Ιωνία, Ίλιον και Ηλιούπολη

Abola Team