13.1 C
Αθήνα
Νοέμβριος 30, 2020
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Κλήση στην Προεθνική (γεννηθέντες το 2004) της ΕΠΣΑΝΑ

Για προπόνηση προεπιλογής που αφορά τη συμμετοχή σε τουρνουά έστειλε κλήσεις σε παίκτες της Προεθνικής ομάδας γεννηθέντων το 2004 η ΕΠΣΑΝΑ.

Στην σχετική ανακοίνωση αναφέρονται τα εξής:

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004) (07/4/2017 10:52)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΤΡΙΤΗ 11/4/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Διευκρινήσεις – πληροφορίες  ΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2106032208 email : johnnakas1@gmail.com 

   

Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ                                         ΟΝΟΜΑ   ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1 ΖΕΚΟΣ Κ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
2  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
4 ΓΚΙΟΡΓΚΟ ΜΑΡ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
5 ΚΑΠΑΙ ΝΤΑΝ. ΕΘΝΙΚΟΣ  Ν. ΜΑΚΡΗΣ
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΦΟΙΒ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
7 ΚΑΝΤΡΕΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
8 ΓΚΛΑΡΑΣ ΒΑΣ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
9 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤ. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
10 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
11 ΡΟΚΚΑΣ ΘΑΝ. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
12 ΜΑΜΑΣ Π. ΩΡΩΠΟΣ
13 ΓΑΡΙΔΑΣ ΑΓΓ. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
14 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡ. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
15 ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
16 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΦ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
17 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
18 ΧΡΙΣΤΙΝΗΣ ΓΙΑΝ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
19 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΣΤΑΜ. Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ
20 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ν. Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ
21 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞ. Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ
22 ΝΤΕΡΑΖΙΖΙΑΝ  ΚΙΜ. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
23 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝ. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
24 ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝ. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
25 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡ. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
26 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
27 ΠΡΙΦΤΗΣ ΠΑΝ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
28 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
29 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
30 ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
31 ΜΠΕΡΚΗΣ ΒΑΙΟΣ Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ
32 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣ. ΑΕ. ΓΕΡΑΚΑ
33 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ
34 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞ. Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ
35 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ
36 ΣΛΑΒΙΔΗΣ ΒΑΣ. Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ
37 ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ ΚΩΝ. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
38 ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΜΠΑ. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΡΥΟΝΕΡΙ
40 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
41 ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
42 ΚΑΛΥΒΑΣ ΘΩΜ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
43 ΑΛΕΞΙΟΥ Ν. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
44 ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
45 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
46 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
47 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝ. ΜΑΡΚΟ
48 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝ. ΜΑΡΚΟ
49 ΚΟΝΤΟΕΣ Ι. ΚΑΛΥΒΙΑ
50 ΠΤΩΧΟΣ ΣΤΑΥ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
51 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛ. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
52 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
53 ΘΕΩΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
54 ΚΑΚΑΡΗΣ Σ. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
55 ΣΠΑΝΟΣ Ε. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
56 ΓΙΑΒΗΣ ΓΕΩΡ. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
57 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡ. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
58 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
59 ΡΟΥΣΟΣ ΜΙΧ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
60 ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
61 ΓΛΥΚΟΣ ΚΩΝ. ΚΡΥΟΝΕΡΙ

Related posts

Ολα έτοιμα για το σούπερ τουρνουά Ακαδημιών, το 7ο Golden Cup στη Θεσσαλονίκη!

Abola Team 3

Κλήση στη Μικτή ομάδα Νέων της ΕΠΣΑ για 11/4

Abola Team 3

Τελετή Λήξης Ακαδημιών ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

Ρένος Γιαμπουράς