11.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΔΑ

Για τα ματς του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Δυτική Αττική. Στην Α’ κατηγορία το ντέρμπι του Βύζαντα με την Ενωση Πανασπροπυργιακού Δόξας την Κυριακή στο Εθνικό Στάδιο Μεγάρων θα σφυρίξει ο Αριστείδης Αλιάγας. Στο άλλο μάτς στο Γήπεδο Ρουμελιώτης Ηρακλής-ΠΑΟΚ Μάνδρας θα διευθύνει ο Μεντής. Στην Β΄κατηγορία στο ντέρμπι που ξεχωρίζει ο Σταύρος Δημητρόπουλος θα είναι ο διαιτητής στο γήπεδο Γκοριτσάς ανάμεσα στον Πυρρίχιο και τον Εθνικό Πανοράματος.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγωνιστική)

   

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Σάββατο

08/04/17

17:00

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)

   

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ

Σάββατο

08/04/17

17:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

   

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Σάββατο

08/04/17

17:00

ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΙΠΗ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

   

ΒΥΖΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Κυριακή

09/04/17

17:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

   

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

09/04/17

17:00

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

   

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

09/04/17

17:00

HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

   

ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Κυριακή

09/04/17

17:00

ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

 

 

 

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ (25η αγωνιστική)

   

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

08/04/17

17:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

   

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

08/04/17

17:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)

   

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Σάββατο

08/04/17

17:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΑΞΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

   

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Κυριακή

09/04/17

13:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)

   

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ

Κυριακή

09/04/17

17:00

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )

Related posts

Τα ζευγάρια που κληρώθηκαν για την 3η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Σάκη Κόρμαλη και Παύλο Παύλου απέκτησε ο Ηρακλής Ελευσίνας

Abola Team 2