29.5 C
Αθήνα
Ιούλιος 16, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (8/4) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (8/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-1
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 0-0
3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 3-2
4. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 2-0
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 3-0
6. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-3
7. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 0-0
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 0-3
10. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 0-2
11. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-0
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-1
13. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 2-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 4-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-4
16. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-3
17. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-0
18. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
19. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-1
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-0
21. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-2
22. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α. 3-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-1
24. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-4
25. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-2
27. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/04/17 16:30 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-1
29. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 4-1

Related posts

Έτοιμος ο αρχηγός στους Τράχωνες

Κωνσταντίνος Ράπτης

Με κάθε επισημότητα τα εγκαίνια του Δημ. Γηπέδου Ακαδημιών Ιλίου (ΦΩΤΟ)

Abola Team 3

Ξεκίνησε με το “δεξί” ο Άρης Χολαργού

Abola Team 3