9.9 C
Αθήνα
Νοέμβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Διαιτητές & παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) στον Πειραιά

Για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
2. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)  
3. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)  
4. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
5. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
6. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
7. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 23/04/17 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/04/17 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
9. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
10. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
11. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
12. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
13. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 23/04/17 12:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)  
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
15. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
17. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
19. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
20. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
21. ΘΗΣΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 23/04/17 12:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
22. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 23/04/17 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/04/17 14:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
24. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/04/17 14:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
25. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 23/04/17 14:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
26. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 14:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/04/17 14:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
28. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/04/17 14:30 ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
30. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
31. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)  
32. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
33. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
34. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
35. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 26/04/17 17:45    
36. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Τετάρτη 26/04/17 17:45    
37. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Τετάρτη 26/04/17 17:45    
38. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Τετάρτη 26/04/17 17:45    
39. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Τετάρτη 26/04/17 17:45    
40. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Πέμπτη 27/04/17 17:45    
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 19:15 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ..  
42. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/04/17 19:15 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .., ΓΟΓΟΛΟΣ ..  
43. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/04/17 19:15 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α.  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 09:00 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΝΗΣ Α. Αναβλήθηκε
45. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/04/17 14:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
46. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/04/17 14:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.  
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 14:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ ..  
48. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/04/17 10:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/04/17 12:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ .., ΠΕΤΡΟΥ ..  
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/04/17 10:45 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..  
51. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/04/17 14:30 ΜΑΝΗΣ Α.  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 12:45   Αναβλήθηκε
53. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 23/04/17 10:00 ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΤΡΟΥ ..  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 14:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .., ΠΕΤΡΟΥ ..  
55. ΑΜΦΙΑΛΗ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 23/04/17 10:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΕΡΟΥΛΗΣ .., ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
57. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/04/17 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/04/17 12:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
59. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/04/17 17:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..  
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/04/17 12:45 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
61. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 12:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ ..

Related posts

Γενικός Διευθυντής στο Μοσχάτο ο Μάριος Μπίλιος

ΕΠΣ Πειραιά: Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

Nάσος Φακίδης

Η ΕΠΣ Πειραιά για τους υποψήφιους προπονητές

Abola Team 3