10.5 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων υποδομής του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στον Πειραιά

Το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλημάτων υποδομής του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στον Πειραιά έχει ως εξής:

Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 29/04/17 12:00    
37. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/04/17 20:15    
38. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 30/04/17 19:15    
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 29/04/17 11:30    
40. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 30/04/17 17:00    
41. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 30/04/17 19:15    
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/04/17 09:00    
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 29/04/17 12:00    
44. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 30/04/17 14:00    
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/04/17 13:15    
46. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 29/04/17 14:30    
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 29/04/17 09:15    
48. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 14:00    
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 12:00    
50. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 29/04/17 14:45    
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 29/04/17 10:00    
52. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 29/04/17 15:15

Related posts

Έβρεξαν γκολ οι μικροί του Ολυμπιακού Λαμπρινής-Γαλατσίου (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3

Νίκες για τους Νέους Αγ. Αναργύρων και ΑΟ Ιλίου, ισόπαλοι Ολυμπιακός Λιοσίων-Καλλιθέα

Abola Team 3

Νέα κλήση στο Δυτικό Κλιμάκιο Μικτής Νέων ΕΠΣΑ

Abola Team 3