11.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 26, 2020
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Κλήσεις στις Προεθνικές ομάδες της ΕΠΣΑΝΑ-Γεννηθέντες 2002-2004

Νέες προπονήσεις έχουν την Τρίτη 2/5 και την Πέμπτη 4/5 οι Προεθνικές ομάδες Παίδων και Νέων της ΕΠΣΑΝΑ.

Στην σχετική ανακοίνωση αναφέρονται τα εξής:

 

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004) (28/4/2017 10:13)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΠΕΜΠΤΗ  4/5/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ

         ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΖΕΚΟΣ

Κ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

2

 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Θ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

3

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

4

ΓΙΟΡΚΟ

ΜΑΡ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

5

ΤΣΟΥΝΗΣ

ΗΛ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

6

ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ

Ν.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

7

ΚΟΡΩΝΙΑΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

8

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΖ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

9

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΝΤ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

10

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

11

ΡΟΚΑΣ

ΘΑΝ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

12

ΓΙΩΡΓΑΛΑΣ

ΓΙΑΝ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

13

ΓΑΡΙΔΑΣ

ΑΓΓ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

14

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΓΙΩΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

15

ΜΠΕΚΟΣ

ΚΩΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

16

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 

ΣΤΕΦ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

17

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

18

ΧΡΙΣΤΙΝΗΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

19

ΚΑΤΣΙΚΗΣ

ΣΤΑΜ.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

20

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Ν.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

21

ΣΠΥΡΑΚΟΣ

ΑΛΕΞ.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

22

ΝΤΕΡΑΖΙΖΙΑΝ

 ΚΙΜ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

23

ΡΙΖΟΣ

ΠΑΝ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

24

ΛΟΥΚΑΣ

ΛΕΩΝ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

25

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΓΙΩΡ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

26

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

27

ΤΣΟΥΧΛΑΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΠ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

28

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΑΧ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

29

ΔΟΥΚΑΣ

ΚΩΝ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

30

ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ.

ΝΚΗΤΕΣ  ΑΝΘΟΥΣΑΣ

31

ΜΠΕΡΚΗΣ

ΒΑΙΟΣ

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

32

ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΙΣ.

ΑΕ. ΓΕΡΑΚΑ

33

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

ΗΛΙΑΣ

Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ

34

ΚΩΣΤΑΚΗΣ

ΑΛΕΞ.

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

35

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝ.

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

36

ΣΛΑΒΙΔΗΣ

ΒΑΣ.

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

37

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΑΝ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

38

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

39

ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

Ν.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

40

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΩΝ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

41

ΡΑΠΤΗΣ

ΠΑΝ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

42

ΚΑΛΥΒΑΣ

ΘΩΜ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

43

ΑΛΕΞΙΟΥ

Ν.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

44

ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑΣ

ΚΩΝ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

45

ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ

Γ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

46

ΜΑΤΟΥΛΗΣ

Α.

ΚΑΛΥΒΙΑ

47

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

Γ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

48

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ε.

ΚΑΛΥΒΙΑ

49

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Π.

ΚΑΛΥΒΙΑ

50

ΔΙΑΚΑΚΗΣ-ΣΟΥΛΙΩΤΑΚΗΣ

ΜΑΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002) (28/4/2017 10:08)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 
την ΤΡΙΤΗ 02/05/2017 και ώρα 16.15 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ   ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.     

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1 ΧΟΝΤΑΙ ΑΠ ΜΑΡΚΟ
2 ΠΡΟΚΟΣ Α. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
3 ΤΣΙΛΙΚΙΡΓΙΑΝ Μ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
4 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
5 ΛΙΟΥΜΗΣ Α. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
6 ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ Β. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
7 ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ Α. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
8 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Ι. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
9 ΣΙΣΚΟΣ Χ. Α.Ο ΑΥΛΩΝΑ
10 ΓΙΟΚΑΡΗΣ Δ. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
11 ΚΑΤΡΑΒΑΣ Π. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
12 ΛΑΜΨΙΑΣ Κ. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
13 ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Π. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
14 ΛΕΚΚΑΣ Α. ΔΙΟΝΥΣΟΣ
15 ΓΚΟΥΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
16 ΤΣΑΙΝΗΣ Ι. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
17 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ Ε. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
18 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
19 ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ Κ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
20 ΛΙΑΤΙΦΗΣ Ι.-Π ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
21 ΜΠΟΥΚΗΣ Κ. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
22 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ Σ. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
23 ΤΟΡΝΙΚΙΔΗΣ Χ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
24 ΣΤΡΑΒΟΜΥΤΗΣ Γ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
25 ΜΟΥΚΑΝΗΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
26 ΜΠΑΣΤΟΥΝΑΣ Γ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
27 ΠΑΠΠΑΣ Σ.-Ν ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
28 ΓΙΑΒΗΣ ΑΘ. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
29 ΣΙΔΕΡΗΣ Ν. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
30 ΣΑΦΡΑΣ Ν. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
31 ΤΣΙΑΜΟΥΡΤΑΣ Ζ ΚΑΛΥΒΙΑ
32 ΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΑΛΥΒΙΑ
33 ΚΕΚΚΡΙΔΗΣ Π. ΚΑΛΥΒΙΑ
34 ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.-Π ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
35 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ Δ. Α.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ
36 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Γ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Σ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
38 ΜΠΕΛΛΟΣ Δ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
39 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Γ.-Χ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
40 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ι.-Ν Α.Π.Σ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΒΑΡΗΣ
41 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ. ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
42 ΠΕΤΡΟΥ Γ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
43 ΜΠΕΛΑΒΡΑΚΗΣ ΑΣΤ. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
44 ΦΕΡΚΟ ΜΑΡ. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
45 ΛΟΥΠΕΤΗΣ Κ. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
46 ΓΙΟΧΑΝΣΟΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002) (28/4/2017 10:04)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΤΡΙΤΗ 02/05/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΚΟΚΚΟΤΟΣ

Θ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2

ΜΑΝΕΣΗΣ

Ν.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3

ΓΑΡΙΔΑΣ

Α.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

4

ΑΛΕΞΙΟΥ

Φ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

5

ΒΙΝΙΟΣ

Κ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

6

ΔΡΕΤΤΑΣ

Γ.

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

7

ΜΑΤΣΑΣ

Γ.

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

8

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ

Γ.

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

9

ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Χ.

Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ

10

ΜΠΑΡΔΑΤΣΟΓΛΟΥ

Μ.

Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ

11

ΤΑΝΓΚΟΥ

Ε.

Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ

12

ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ

 Ι.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

13

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Δ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

14

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

15

ΠΟΥΛΙΔΗΣ

Π.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

16

ΚΟΥΡΑΤΗΣ

Α.

Α.Ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

17

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΔ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

18

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Β.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

19

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Π.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

20

ΨΗΛΙΑΚΟΣ

Δ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

21

ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ

Α.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

22

ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ  

Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

23

ΑΖΑΛ 

ΚΑΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

24

ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ

Δ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

25

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Κ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

26

ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ

Ν.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

27

ΚΟΖΑΝΙΔΗΣ

Π.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

28

ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ

Ν.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

29

ΤΣΑΚΟΣ

Λ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

30

ΒΙΤΣΙΟΣ

Π.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

31

ΑΔΑΜΙΔΗΣ

Χ.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

32

ΧΡΟΝΗΣ

Σ.-Φ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

33

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

Ν.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

34

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Ν.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

35

ΜΠΑΡΟΥΣ

Ε.-Γ

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

36

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Π.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

37

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

38

ΛΟΥΚΑΣ

Ν

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

39

ΤΖΙΑΤΖΟΣ

Κ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

40

ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ

Χ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

41

ΑΒΡΑΜΠΟΣ

Θ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

42

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

43

ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

44

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

45

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Β.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

46

ΤΣΑΛΑΚΟΥ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

47

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

48

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

49

ΝΤΕΛΗΣ

ΣΕΡ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

Related posts

Έναρξη της πρώτης ακαδημίας ποδοσφαίρου για προσφυγόπουλα

Abola Team 3

Νέες κλήσεις στις Μικτές Παίδων & Νέων ΕΠΣΑ για προπόνηση και φιλικό την Τρίτη 9/5

Abola Team 3

Δυναμική παρουσία του Α.Ο. Παιανίας στο 4ο Tinos Cup 2016

Ρένος Γιαμπουράς