11.7 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην ΕΠΣΑΝΑ και στις διοργανώσεις υποδομών ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 29/04/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
2. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 29/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 29/04/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 29/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 29/04/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
6. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ανθούσας Σάββατο 29/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 29/04/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 30/04/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Β Κατηγορία
(32η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 30/04/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
10. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 30/04/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Κυριακή 30/04/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
12. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Άνοιξης Κυριακή 30/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αναβύσσου Κυριακή 30/04/17 16:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
14. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 30/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
15. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 30/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
 
16. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 30/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 29/04/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
18. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 29/04/17 16:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Βούλας Σάββατο 29/04/17 16:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
20. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 29/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
21. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 29/04/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
22. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 30/04/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
Α ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΡΚΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 29/04/17 12:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΗΜΑΣ Μ.  
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βάρης Κυριακή 30/04/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.  
Β Όμιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 29/04/17 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.  
26. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 29/04/17 12:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Γ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ραφήνας Σάββατο 29/04/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Β.  
28. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαραθώνα Σάββατο 29/04/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ Μ., ΔΕΛΑΛΗ Χ.  
Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Αγίας Άννας Σάββατο 29/04/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
30. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 29/04/17 12:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
Junior 1ος Όμιλος
(22η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΜΑΡΚΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Μαρκόπουλου Κυριακή 30/04/17 12:00 ΔΙΟΔΗΣ Χ.  
32. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 30/04/17 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
33. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Κυριακή 30/04/17 12:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
34. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 30/04/17 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
35. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 30/04/17 12:00 ΤΡΙΜΗΣ Α.  
36. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 30/04/17 12:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.  
Junior 2ος Όμιλος
(22η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 30/04/17 10:30 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
38. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 30/04/17 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
39. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 30/04/17 12:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
40. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 30/04/17 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
41. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 30/04/17 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
42. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 30/04/17 12:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
Junior 3ος Όμιλος
(22η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Άνοιξης Κυριακή 30/04/17 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
44. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 30/04/17 12:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 30/04/17 12:00 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ.  
46. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Κυριακή 30/04/17 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
47. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 30/04/17 12:00 ΨΑΡΡΟΣ Α.  
Α ομιλος Β Φάση Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 29/04/17 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
49. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 29/04/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΓΑΤΣΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Ε.  
Β ομιλος Β Φάση Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 29/04/17 12:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.  
51. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 29/04/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΩΤΣΑΛΑΣ Π., ΜΑΝΤΑ Σ.  
Γ ομιλος Β Φάση Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 29/04/17 12:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
53. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 29/04/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ., ΡΑΠΤΗ Π.  
Δ ομιλος Β Φάση Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 29/04/17 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.  
55. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 29/04/17 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
Ημιτελική Φάση Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Σάββατο 29/04/17 10:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
57. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 29/04/17 13:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
Ημιτελική Φάση Παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 30/04/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
59. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 03/05/17 17:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.  
Ημιτελική Φάση Θεσμού Κυπέλλου Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 29/04/17 10:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
61. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 29/04/17 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΡΟΣ Α.  
Ημιτελική Φάση Θεσμού Κυπέλλου Παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Κυριακή 30/04/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
63. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 30/04/17 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.

Related posts

Τι έγινε σήμερα (4/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team

“Έφυγε” ο φωτορεπόρτερ Νίκος Ρούσσος

Ρένος Γιαμπουράς

Υποψήφιος πρόεδρος στις εκλογές της ΕΠΣΑΝΑ αναμένεται να κατέβει ο Βαγγέλης Τσεβάς

Abola Team 3