21.9 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) σε Α’ και Β’ κατηγορία αλλά και σε αυτά των υποδομών ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΥΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 30/04/17 11:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/04/17 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 30/04/17 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
7. ΡΟΥΦ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
10. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
11. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
12. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
16. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
18. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
19. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
20. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.  
21. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
22. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 29/04/17 17:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
24. ΒΥΡΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
27. ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
32. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/04/17 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/04/17 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
34. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
35. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
39. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/04/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
40. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 29/04/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
42. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 29/04/17 11:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
43. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 12:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
44. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 29/04/17 18:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 30/04/17 12:15 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
46. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 30/04/17 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
47. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 30/04/17 19:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
48. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 30/04/17 20:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
50. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 29/04/17 12:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
51. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 13:15 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
52. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 19:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΔΗΜΑΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
53. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 30/04/17 17:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
54. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 30/04/17 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
55. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/04/17 19:30 ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
56. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 19:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 29/04/17 13:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
58. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 13:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
59. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 29/04/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
60. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 29/04/17 18:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
61. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
62. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
63. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 30/04/17 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 29/04/17 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
66. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.  
67. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.  
68. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 29/04/17 20:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
69. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 30/04/17 14:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
70. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 30/04/17 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
71. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 30/04/17 19:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
72. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 30/04/17 19:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/04/17 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
74. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/04/17 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/04/17 13:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
76. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
77. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 29/04/17 18:15 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 29/04/17 09:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
79. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
80. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
81. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 29/04/17 11:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
82. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 29/04/17 09:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
84. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 29/04/17 10:00 , ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
85. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
86. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
87. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 30/04/17 09:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 09:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
89. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/04/17 11:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
90. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
91. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 29/04/17 19:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΨΑΡΡΟΣ Γ.  
93. ΠΕΥΚΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
94. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/04/17 09:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
95. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 30/04/17 13:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 10:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
97. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 29/04/17 10:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
98. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
99. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 30/04/17 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/17 09:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
101. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 09:30 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
102. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 30/04/17 09:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
103. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 30/04/17 13:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α

Related posts

Στον Νίκο Κουνάδη τα αγωνιστικά ηνία του Καματερού

Abola Team 2

“Πρώτη” για 24 ομάδες σήμερα Δευτέρα 3/8

Τάσος Ζαφειρίου

ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ! Έρχεται σχολή διαιτησίας στην ΕΠΣ Αθηνών

Κωνσταντίνος Ράπτης