20 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Νίκη με 2-0 ο ΑΟ Περιστερίου-Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (13/5) στην ΕΠΣΑ

Στον αγώνα μπαράζ για την παραμονή στην Α΄κατηγορία της ΕΠΣΑ, ο ΑΟ Περιστερίου νίκησε στην παράταση το Καματερό με 2-0.

Γενικότερα, στους αγώνες του Σαββάτου (13/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2ου Ομίλου (θέσεις 14-15)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-0 παρ.
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 13/05/17 16:45 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι. 1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 5-0
4. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 4-3
5. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 0-0
6. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-2
7. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 2-2
8. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 0-4
9. ΒΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 4-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 4-3
12. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
13. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-0
14. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-0
15. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 6-1
16. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 3-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 3-2
19. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 2-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/05/17 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 2-2
22. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-2
Νέων Όμιλος Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α. 2-1
24. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-1
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-0
Παίδων Όμιλος Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 12:15 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. 0-1
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/05/17 20:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
28. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/05/17 20:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 13:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-4
31. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
32. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/05/17 18:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-0
33. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 20:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/05/17 10:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/05/17 13:00 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 3-2
36. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/05/17 18:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 8-0
37. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 19:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
38. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 20:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 09:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-2
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/05/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-7
41. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-2
42. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-2
44. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-3
45. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-6
46. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/05/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-2
47. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 12:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-3
48. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-4
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
50. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-10
51. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/05/17 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-2
52. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/05/17 18:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
53. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 19:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 2-1
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-0
55. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 20:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-2
57. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 09:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
58. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ. 3-2
59. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-2
60. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/05/17 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-2
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/05/17 09:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 1-6
62. ΡΟΥΦ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 13:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-2
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/05/17 18:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-2
64. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/05/17 19:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-1
65. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/05/17 20:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-1
67. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 20:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
68. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/05/17 20:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-0
69. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕΚ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 13/05/17 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/05/17 10:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 6-0
71. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 10:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-2
72. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 12:30 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-3
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
74. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 11:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. Αναβλήθηκε
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 3-1
77. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/05/17 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-0
78. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 13:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-3

 

Related posts

Στο γηπεδικό ζήτημα αναφέρθηκε ο πρόεδρος της Αθηναϊδας Αλέξανδρος Κινδιλίδης στη Γ.Σ.

Abola Team 3

Άτταλος: Συντήρηση και αποκατάσταση φθορών στο γήπεδο

Γιώργος Ανανίδας

Στο πλευρό του Παυλόπουλου οι παίκτες της Πέρα Κλουμπ

Παντελίδης Mάνος