13.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (13/5) στον Πειραιά

Στους αγώνας του Σαββάτου (13/5) σε Play-out και Play-Off αλλά και στην υποδομή στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-3
2. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-0
Play-off B Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 13/05/17 17:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-1
4. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 0-2
Play-out B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 3-3
6. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 0-2
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .. 12-1
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 13/05/17 09:00 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ .., ΤΟΡΝΟΣ .. 6-1
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 1-2
10. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 13/05/17 10:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΓΟΛΟΣ .., ΤΟΡΝΟΣ .. 4-0
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.  
12. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ. 0-2
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 13/05/17 13:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 3-2
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .. 1-0

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/3)

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣ Πειραιά: Οι διαιτητές και παρατηρητές του Κυπέλλου (5-6/1)

Nάσος Φακίδης

Οι διαιτητές στους δύο αγώνες πλέι-άουτ του Πειραιά Οι διαιτητές στους δύο αγώνες πλέι-άουτ του Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς