21.4 C
26 Απριλίου, 2024
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Η Κηφισιά σε φιλικό παιχνίδι 2-1 τον Παλληνιακό-Όλες οι παρουσίες στο ματς (Πλούσιο ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο της Παλλήνης παρουσία αρκετού κόσμου, η Κηφισιά νίκησε τον πολύ καλό Παλληνιακό με σκορ 2-1.

Τα γκολ της Κηφισιάς του Μάρκου Μαυρομμάτη που ήταν καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο πέτυχαν οι Καϊμακαμούδης και Τζέλι.

Το γκολ του Παλληνιακού του Βαγγέλη Χαντέ που ήταν καλύτερος στο β’ ημίχρονο και είχε δοκάρι με τον Κετσετζόγλου πέτυχε ο Καλιαμπάκας ο οποίος έχασε μεγάλη ευκαιρία στο 79′ για να ισοφαρίσει.

Το ματς παρακολούθησαν οι διοικητικοί ηγέτες της Κηφισιάς και Παλληνιακού Βασίλης Γαντζούλας και Γιάννης Στασινόπουλος, οι Αντώνης Φώσκολος και Νίκος Καρβελέας, οι βετεράνοι άσοι της ΑΕΚ Γιώργος Καραφέσκος και Παναγιώτης Στυλυανόπουλος, ο πρόεδρος του Γ. Παθιακάκη Γιώργος Παθιακάκης και ο γνωστός και επιτυχημένος τεχνικός Μιχάλης Κατσίμπρας.

Ακολούθησε ο αγώνας των εφήβων Παλληνιακού-Κηφισιάς.