15 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στους Σαββατιάτικους 9/9 αγώνες Κυπέλλου στην ΕΠΣΑ

Στους αγώνες Κυπέλλου του Σαββάτου 9/9 στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1η ΑΓΩΝ.47ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ<Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ>

(1η φάση)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π. 1-5

2.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Σάββατο09/09/1716:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.

3. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-3

4. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-4

5. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-0 (πεν: 4-3)

6. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 0-1

7. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α. 1-2

8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-2

9. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-0 (πεν: 3-5)

10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-2 παρ.

11. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-3

12. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-2 (πεν: 6-5)

13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-0 (πεν: 3-2)

14. ΠΟΨ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ. 0-2

15. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α. 1-2

16. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2

17. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/09/17 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-3

Related posts

Δημάκης (ΑΟ Βύρων):”Γρήγορα αντανακλαστικά η ΕΠΣΑ”

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΕΠΣΑ: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2-1 | ΦΑΣΕΙΣ ΑΓΩΝΑ 26-11-16

Ρένος Γιαμπουράς

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στην ΕΠΣΑ με τους αγώνες κατάταξης