3.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Ολόκληρο το πρόγραμμα πρωταθλήματος σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:

* Πρόγραμμα αγώνων της Α’ κατηγορίας (έναρξη Σάββατο 16/9):

Α’ Κατηγορία

1η αγωνιστική (16η)

Λαυρεωτική – Νικολακάκης

Γλυκά Νερά – Θησέας Ν. Μάκρης

Παλληνιακός – Κεραυνός Κερατέας

Μαρκό – Κορωπί

Αστέρας Βάρης – Άρης Βούλας

Μάχη Μαραθώνα – Άνοιξη

ΠΑΟ Καλυβίων – Παθιακάκης

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. – Ατλαντίς

 

2η αγωνιστική (17η)

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. – Λαυρεωτική

Νικολακάκης – Γλυκά Νερά

Θησέας Ν. Μάκρης – Παλληνιακός

Κεραυνός Κερατέας – Μαρκό

Κορωπί – Αστέρας Βάρης

Άρης Βούλας – Μάχη Μαραθώνα

Άνοιξη – ΠΑΟ Καλυβίων

Ατλαντίς – Παθιακάκης

 

3η αγωνιστική (18η)

Γλυκά Νερά – Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Παλληνιακός – Νικολακάκης

Μαρκό – Θησέας Ν. Μάκρης

Αστέρας Βάρης – Κεραυνός Κερατέας

Μάχη Μαραθώνα – Κορωπί

ΠΑΟ Καλυβίων – Άρης Βούλας

Παθιακάκης – Άνοιξη

Λαυρεωτική – Ατλαντίς

 

4η αγωνιστική (19η)

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. – Παλληνιακός

Λαυρεωτική – Γλυκά Νερά

Νικολακάκης – Μαρκό

Θησέας Ν. Μάκρης – Αστέρας Βάρης

Κεραυνός Κερατέας – Μάχη Μαραθώνα

Κορωπίου – ΠΑΟ Καλυβίων

Άρης Βούλας – Παθιακάκης

Ατλαντίς – Άνοιξη

 

5η αγωνιστική (20ή)

Μαρκό – Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Παλληνιακός – Λαυρεωτική

Αστέρας Βάρης – Νικολακάκης

Μάχη Μαραθώνα – Θησέας Ν. Μάκρης

ΠΑΟ Καλυβίων – Κεραυνός Κερατέας

Παθιακάκης – Κορωπί

Άνοιξη – Άρης Βούλας

Γλυκά Νερά – Ατλαντίς

 

6η αγωνιστική (21η)

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. – Αστέρας Βάρης

Λαυρεωτική – Μαρκό

Γλυκά Νερά – Παλληνιακός

Νικολακάκης – Μάχη Μαραθώνα

Θησέας Ν. Μάκρης – ΠΑΟ Καλυβίων

Κεραυνός Κερατέας – Παθιακάκης

Κορωπί – Άνοιξη

Ατλαντίς – Άρης Βούλας

 

7η αγωνιστική (22η)

Μάχη Μαραθώνα – Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Αστέρας Βάρης – Λαυρεωτική

Μαρκό – Γλυκά Νερά

ΠΑΟ Καλυβίων – Νικολακάκης

Παθιακάκης – Θησέας Ν. Μάκρης

Άνοιξη – Κεραυνός Κερατέας

Άρης Βούλας – Κορωπί

Παλληνιακός – Ατλαντίς

 

8η αγωνιστική (23η)

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. – ΠΑΟ Καλυβίων

Λαυρεωτική – Μάχη Μαραθώνα

Γλυκά Νερά – Αστέρας Βάρης

Παλληνιακός – Μαρκό

Νικολακάκης – Παθιακάκης

Θησέας Ν. Μάκρης – Άνοιξη

Κεραυνός Κερατέας – Άρης Βούλας

Ατλαντίς – Κορωπίου

 

9η αγωνιστική (24η)

Παθιακάκης – Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

ΠΑΟ Καλυβίων – Λαυρεωτική

Μάχη Μαραθώνα – Γλυκά Νερά

Αστέρας Βάρης – Παλληνιακός

Άνοιξη – Νικολακάκης

Άρης Βούλας – Θησέας Ν. Μάκρης

Κορωπί – Κεραυνός Κερατέας

Μαρκό – Ατλαντίς

 

10η αγωνιστική (25η)

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. – Άνοιξη

Λαυρεωτική – Παθιακάκης

Γλυκά Νερά – ΠΑΟ Καλυβίων

Παλληνιακός – Μάχη Μαραθώνα

Μαρκό – Αστέρας Βάρης

Νικολακάκης – Άρης Βούλας

Θησέας Ν. Μάκρης – Κορωπί

Ατλαντίς – Κεραυνός Κερατέας

 

11η αγωνιστική (26η)

Άρης Βούλας – Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Άνοιξη – Λαυρεωτική

Παθιακάκης – Γλυκά Νερά

ΠΑΟ Καλυβίων – Παλληνιακός

Μάχη Μαραθώνα – Μαρκό

Κορωπί – Νικολακάκης

Κεραυνός – Θησέας Ν. Μάκρης

Αστέρας Βάρης – Ατλαντίς

 

12η αγωνιστική (27η)

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. – Κορωπί

Λαυρεωτική – Άρης Βούλας

Γλυκά Νερά – Άνοιξη

Παλληνιακός – Παθιακάκης

Μαρκό – ΠΑΟ Καλυβίων

Αστέρας Βάρης – Μάχη Μαραθώνα

Νικολακάκης – Κεραυνός Κερατέας

Ατλαντίς – Θησέας Ν. Μάκρης

 

13η αγωνιστική (28η)

Κεραυνός Κερατέας – Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Κορωπί – Λαυρεωτική

Άρης Βούλας – Γλυκά Νερά

Άνοιξη – Παλληνιακός

Παθιακάκης – Μαρκό

ΠΑΟ Καλυβίων – Αστέρας Βάρης

Θησέας Ν. Μάκρης – Νικολακάκης

Μάχη Μαραθώνα – Ατλαντίς

 

14η αγωνιστική (29η)

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. – Θησέας Ν. Μάκρης

Λαυρεωτική – Κεραυνός Κερατέας

Γλυκά Νερά – Κορωπί

Παλληνιακός – Άρης Βούλας

Μαρκό – Άνοιξη

Αστέρας Βάρης – Παθιακάκης

Μάχη Μαραθώνα – ΠΑΟ Καλυβίων

Ατλαντίς – Νικολακάκης

 

15η αγωνιστική (30ή)

Νικολακάκης – Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Θησέας Ν. Μάκρης – Λαυρεωτική

Κεραυνός Κερατέας – Γλυκά Νερά

Κορωπί – Παλληνιακός

Άρης Βούλας – Μαρκό

Άνοιξη – Αστέρας Βάρης

Παθιακάκης – Μάχη Μαραθώνα

ΠΑΟ Καλυβίων – Ατλαντίς

 

* Πρόγραμμα αγώνων της Β’ κατηγορίας (έναρξη Σάββατο 16/9):

Β’ κατηγορία

1η αγωνιστική (16η)

Ωρωπός – Δόξα Αγ. Άννας

Παμπαιανικός – Βουλιαγμένη

Αχιλλέας Κ. Αχ. – Σταμάτα

Γέρακας – Κρυονέρι

Άρτεμις – Αετός Πικερμίου

Νίκη Δροσιάς – Παλλαυρεωτικός

Μαύρος Αετός – Αφιδναϊκός

Σαρωνικός Αναβ. – Πρωτέας Π.Φ.

 

2η αγωνιστική (17η)

Σαρωνικός Αναβ. – Ωρωπός

Δόξα Αγ. Άννας – Παμπαιανικός

Βουλιαγμένη – Αχιλλέας Κ. Αχ.

Σταμάτα – Γέρακας

Κρυονέρι – Άρτεμις

Αετός Πικερμίου – Νίκη Δροσιάς

Παλλαυρεωτικός – Μαύρος Αετός

Πρωτέας Π.Φ. – Αφιδναϊκός

 

3η αγωνιστική (18η)

Παμπαιανικός – Σαρωνικός Αναβ.

Αχιλλέας Κ. Αχ. – Δόξα Αγ. Άννας

Γέρακας – Βουλιαγμένη

Άρτεμις – Σταμάτα

Νίκη Δροσιάς – Κρυονέρι

Μαύρος Αετός – Αετός Πικερμίου

Αφιδναϊκός – Παλλαυρεωτικός

Ωρωπός – Πρωτέας Π.Φ.

 

4η αγωνιστική (19η)

Σαρωνικός Αναβ. – Αχιλλέας Κ. Αχ.

Ωρωπός – Παμπαιανικός

Δόξα Αγ. Άννας – Γέρακας

Βουλιαγμένη – Άρτεμις

Σταμάτα – Νίκη Δροσιάς

Κρυονέρι – Μαύρος Αετός

Αετός Πικερμίου – Αφιδναϊκός

Πρωτέας Π.Φ. – Παλλαυρεωτικός

 

5η αγωνιστική (20ή)

Γέρακας – Σαρωνικός Αναβ.

Αχιλλέας Κ. Αχ. – Ωρωπός

Άρτεμις – Δόξα Αγ. Άννας

Νίκη Δροσιάς – Βουλιαγμένη

Μαύρος Αετός – Σταμάτα

Αφιδναϊκός – Κρυονέρι

Παλλαυρεωτικός – Αετός Πικερμίου

Παμπαιανικός – Πρωτέας Π. Φ.

 

6η αγωνιστική (21η)

Σαρωνικός Αναβ. – Άρτεμις

Ωρωπός – Γέρακας

Παμπαιανικός – Αχιλλέας Κ. Αχ.

Δόξα Αγ. Άννας – Νίκη Δροσιάς

Βουλιαγμένη – Μαύρος Αετός

Σταμάτα – Αφιδναϊκός

Κρυονέρι – Παλλαυρεωτικός

Πρωτέας Π.Φ. – Αετός Πικερμίου

 

7η αγωνιστική (22η)

Νίκη Δροσιάς – Σαρωνικός Αναβ.

Άρτεμις – Ωρωπός

Γέρακας – Παμπαιανικός

Μαύρος Αετός – Δόξα Αγ. Άννας

Αφιδναϊκός – Βουλιαγμένη

Παλλαυρεωτικός – Σταμάτα

Αετός Πικερμίου – Κρυονέρι

Αχιλλέας Κ. Αχ. – Πρωτέας Π.Φ.

 

8η αγωνιστική (23η)

Σαρωνικός Αναβ. – Μαύρος Αετός

Ωρωπός – Νίκη Δροσιάς

Παμπαιανικός – Άρτεμις

Αχιλλέας Κ. Αχ. – Γέρακας

Δόξα Αγ. Άννας – Αφιδναϊκός

Βουλιαγμένη – Παλλαυρεωτικός

Σταμάτα – Αετός Πικερμίου

Πρωτέας Π.Φ. – Κρυονέρι

 

9η αγωνιστική (24η)

Αφιδναϊκός – Σαρωνικός Αναβ.

Μαύρος Αετός – Ωρωπός

Νίκη Δροσιάς – Παμπαιανικός

Άρτεμις – Αχιλλέας Κ. Αχ.

Παλλαυρεωτικός – Δόξα Αγ. Άννας

Αετός Πικερμίου – Βουλιαγμένη

Κρυονέρι – Σταμάτα

Γέρακας – Πρωτέας Π.Φ.

 

10η αγωνιστική (25η)

Σαρωνικός Αναβ. – Παλλαυρεωτικός

Ωρωπός – Αφιδναϊκός

Παμπαιανικός – Μαύρος Αετός

Αχιλλέας Κ. Αχ. – Νίκη Δροσιάς

Γέρακας – Άρτεμις

Δόξα Αγ. Άννας – Αετός Πικερμίου

Βουλιαγμένη – Κρυονέρι

Πρωτέας Π.Φ. – Σταμάτα

 

11η αγωνιστική (26η)

Αετός Πικερμίου – Σαρωνικός Αναβ.

Παλλαυρεωτικός – Ωρωπός

Αφιδναϊκός – Παμπαιανικός

Μαύρος Αετός – Αχιλλέας Κ. Αχ.

Νίκη Δροσιάς – Γέρακας

Κρυονέρι – Δόξα Αγ. Άννας

Σταμάτα – Βουλιαγμένη

Άρτεμις – Πρωτέας Π.Φ.

 

12η αγωνιστική (27η)

Σαρωνικός Αναβ. – Κρυονέρι

Ωρωπός – Αετός Πικερμίου

Παμπαιανικός – Παλλαυρεωτικός

Αχιλλέας Κ. Αχ. – Αφιδναϊκός

Γέρακας – Μαύρος Αετός

Άρτεμις – Νίκη Δροσιάς

Δόξα Αγ. Άννας – Σταμάτα

Πρωτέας Π.Φ. – Βουλιαγμένη

 

13η αγωνιστική (28η)

Σταμάτα – Σαρωνικός Αναβ.

Κρυονέρι – Ωρωπός

Αετός Πικερμίου – Παμπαιανικός

Παλλαυρεωτικός – Αχιλλέας Κ. Αχ.

Αφιδναϊκός – Γέρακας

Μαύρος Αετός – Άρτεμις

Βουλιαγμένη – Δόξα Αγ. Άννας

Νίκη Δροσιάς – Πρωτέας Π.Φ.

 

14η αγωνιστική (29η)

Σαρωνικός Αναβ. – Βουλιαγμένη

Ωρωπός – Σταμάτα

Παμπαιανικός – Κρυονέρι

Αχιλλέας Κ. Αχ. – Αετός Πικ.

Γέρακας – Παλλαυρεωτικός

Άρτεμις – Αφιδναϊκός

Νίκη Δροσιάς – Μαύρος Αετός

Πρωτέας Π.Φ. – Δόξα Αγ. Άννας

 

15η αγωνιστική (30ή)

Δόξα Αγ. Άννας – Σαρωνικός Αναβ.

Βουλιαγμένη – Ωρωπός

Σταμάτα – Παμπαιανικός

Κρυονέρι – Αχιλλέας Κ. Αχ.

Αετός Πικερμίου – Γέρακας

Παλλαυρεωτικός – Άρτεμις

Αφιδναϊκός – Νίκη Δροσιάς

Μαύρος Αετός – Πρωτέας Π.Φ.

 

* Πρόγραμμα αγώνων της Γ’ κατηγορίας (έναρξη Σάββατο 30/9):

Γ’ κατηγορία

1η αγωνιστική (14η)

Αστέρας Γ.Ν. – Πανσταυραϊκός

Αμφιάραος – Συκάμινο

Ολυμπιακός Λαυρίου – Διόνυσος

Νικητές – Ραμνούς Γραμματικού

Φοίβος Βάρης – Κουβαράς

Καπανδρίτι – Αυλώνας

Εθνικός Ν.Μ. – Νικηφόρος

 

2η αγωνιστική (15η)

Εθνικός Ν.Μ. – Αστέρας Γ.Ν.

Πανσταυραϊκός – Αμφιάραος

Συκάμινο – Ολυμπιακός Λ.

Διόνυσος – Νικητές

Ραμνούς – Φοίβος Βάρης

Κουβαράς – Καπανδρίτι

Νικηφόρος – Αυλώνας

 

3η αγωνιστική (16η)

Αμφιάραος – Εθνικός Ν.Μ.

Ολυμπιακός Λ. – Πανσταυραϊκός

Νικητές – Συκάμινο

Φοίβος Βάρης – Διόνυσος

Καπανδρίτι – Ραμνούς

Αυλώνας – Κουβαράς

Αστέρας Γ.Ν. – Νικηφόρος

 

4η αγωνιστική (17η)

Εθνικός Ν.Μ. – Ολυμπιακός Λ.

Αστέρας Γ.Ν. – Αμφιάραος

Πανσταυραϊκός – Νικητές

Συκάμινο – Φοίβος Βάρης

Διόνυσος – Καπανδρίτι

Ραμνούς – Αυλώνας

Νικηφόρος – Κουβαράς

 

5η αγωνιστική (18η)

Νικητές – Εθνικός Ν.Μ.

Ολυμπιακός Λ. – Αστέρας Γ..

Φοίβος Β. – Πανσταυραϊκός

Καπανδρίτι – Συκάμινο

Αυλώνας – Διόνυσος

Κουβαράς – Ραμνούς

Αμφιάραος – Νικηφόρος

 

6η αγωνιστική (19η)

Εθνικός Ν.Μ. – Φοίβος Β.

Αστέρας Γ.Ν. – Νικητές

Αμφιάραος – Ολυμπιακός Λ.

Πανσταυραϊκός – Καπανδρίτι

Συκάμινο – Αυλώνας

Διόνυσος – Κουβαράς

Νικηφόρος – Ραμνούς

 

7η αγωνιστική (20ή)

Καπανδρίτι – Εθνικός Ν.Μ.

Φοίβος Β. – Αστέρας Γ.Ν.

Νικητές – Αμφιάραος

Αυλώνας – Πανσταυραϊκός

Κουβαράς – Συκάμινο

Ραμνούς – Διόνυσος

Ολυμπιακός Λ. – Νικηφόρος

 

8η αγωνιστική (21η)

Εθνικός Ν.Μ. – Αυλώνας

Αστέρας Γ.Ν. – Καπανδρίτι

Αμφιάραος – Φοίβος Βάρης

Ολυμπιακός Λ. – Νικητές

Πανσταυραϊκός – Κουβαράς

Συκάμινο – Ραμνούς

Νικηφόρος – Διόνυσος

 

9η αγωνιστική (22η)

Κουβαράς – Εθνικός Ν.Μ.

Αυλώνας – Αστέρας Γ.Ν.

Καπανδρίτι – Αμφιάραος

Φοίβος Β. – Ολυμπιακός Λ.

Ραμνούς – Πανσταυραϊκός

Διόνυσος – Συκάμινο

Νικητές – Νικηφόρος

 

10η αγωνιστική (23η)

Εθνικός Ν.Μ. – Ραμνούς

Αστέρας Γ.Ν. – Κουβαράς

Αμφιάραος – Αυλώνας

Ολυμπιακός Λ. – Καπανδρίτι

Νικητές – Φοίβος Βάρης

Πανσταυραϊκός – Διόνυσος

Νικηφόρος – Συκάμινο

 

11η αγωνιστική (24η)

Διόνυσος – Εθνικός Ν.Μ.

Ραμνούς – Αστέρας Γ.Ν.

Κουβαράς – Αμφιάραος

Αυλώνας – Ολυμπιακός Λ.

Καπανδρίτι – Νικητές

Συκάμινο – Πανσταυραϊκός

Φοίβος Βάρης – Νικηφόρος

 

12η αγωνιστική (25η)

Εθνικός Ν.Μ. – Συκάμινο

Αστέρας Γ.Ν. – Διόνυσος

Αμφιάραος – Ραμνούς

Ολυμπιακός Λ. – Κουβαράς

Νικητές – Αυλώνας

Φοίβος Βάρης – Καπανδρίτι

Νικηφόρος – Πανσταυραϊκός

 

13η αγωνιστική (26η)

Πανσταυραϊκός – Εθνικός Ν.Μ.

Συκάμινο – Αστέρας Γ.Ν.

Διόνυσος – Αμφιάραος

Ραμνούς – Ολυμπιακός Λ.

Κουβαράς – Νικητές

Αυλώνας – Φοίβος Βάρης

Καπανδρίτι – Νικηφόρος

 

Related posts

Αποτελέσματα του Σαββάτου (23/12) στους αγώνες των πρωταθλημάτων υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα σημερινά (8/12/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom