11.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9/9 και 10/9) για το Κύπελλο στον Πειραιά

Στου; αγώνες του Σαββατοκύριακου (9/9 και 10/9) για το Κύπελλο στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018

(1η φάση)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/09/17 16:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-1 παρ.

2. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 1-1 (πεν: 3-4)

3. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 2-1

4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/09/17 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-1

5. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-1

6. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 10/09/17 11:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-0 (πεν: 0-3)

7. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/09/17 11:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-4

8. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/09/17 11:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-2

9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/09/17 11:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-3

10. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 2-0

11. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-6

12. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 10/09/17 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-1 παρ.

13. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 10/09/17 16:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-1

14. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΓΟΓΟΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1

15. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/09/17 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 2-1

16.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/09/1717:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

17. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 10/09/17 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 3-1

Related posts

Επείγουσα ανακοίνωση η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Πειραιά σχετικά με την εφαρμογή των κανονισμών και τις δοκιμασίες

Abola Team 3

Συνεχίζει ο Γκερλές στη Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

Abola Team 2

Έναρξη ποδοσφαιρικής σεζόν ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Abola Team 2