2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος σε 1ο και 2ο όμιλο της Α’ ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος σε 1ο και 2ο όμιλο της Α’ ΕΠΣΑ μετά την κλήρωση που έγινε έχει ως εξής:

1ος όμιλος

 

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΡΟΥΦ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΡΟΥΦ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

 

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΡΟΥΦ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΡΟΥΦ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

 

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

 

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΡΟΥΦ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

 

 

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΡΟΥΦ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

 

 

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

 

 

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

 

 

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

 

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

 

 

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΡΟΥΦ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΡΟΥΦ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

 

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

 

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΡΟΥΦ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ

 

 

27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΡΟΥΦ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

 

29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

30Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΡΟΥΦ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

 

2ος όμιλος

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΠΕΥΚΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

 

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

 

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΥΚΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ

 

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΥΚΗ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΥΚΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

 

 

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

 

 

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΕΥΚΗ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

 

 

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΥΚΗ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

 

 

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ

 

 

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΥΚΗ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

 

 

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΠΕΥΚΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

 

 

29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΥΚΗ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

 

30Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,

Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΠΕΥΚΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

 

Related posts

Οι πρώτες δηλώσεις του Χατζηπαππά από την θέση του προέδρου του Άρη Πετρούπολης

Abola Team 3

«Βόμβα» με Συράκο το Παλαιό Φάληρο!

Kώστας Παλαιολόγος

Μοιρασιά στα Λιόσια για Ολυμπιακό και Ήφαιστο (1-1)

Abola Team