13.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς Κυπέλλου 13/9 στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα αυριανά-Τετάρτη 13/9 ματς Κυπέλλου στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

 

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλάμου Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
 
10. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Συκαμίνου Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
11. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Καπανδριτίου Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
12. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κουβαρά Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
13. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γέρακα Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
14. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
15. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Διονύσου Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΔΗΜΑΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
16. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
17. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Πολυδενδρίου Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
18. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Δροσιάς Τετάρτη 13/09/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

Related posts

Οι διαιτητές οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Γενική Συνέλευση την Παρασκευή 15/6 ο Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της Κυριακής (8/3)

Abola Team