7.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 στην πρεμιέρα της Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 16/09/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
4-0
3. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/09/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
1-2
4. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 17/09/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-0
5. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-1
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 17/09/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-0
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Κυριακή 17/09/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-0
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/09/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2

 

Β Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 16/09/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
0-0
20. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 16/09/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-1
21. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
1-1
22. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
1-0
23. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
2-0
24. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 17/09/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-0
25. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Γέρακα Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-0
26. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/09/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-1

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Nάσος Φακίδης

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 7/10 και 8/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Δεν τα βρήκε ο τεχνικός Βασίλης Γεωργακόπουλος με τον Αστέρα Παλλήνης

Abola Team 3